Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@dawid110d: Burger Store był chyba takim pierwszym lokalem w Rze gdzie były duże burgery - pamiętam jak zarówno wystrój, opakowania jak i podanie burgera było czymś nietypowym jak na tamte czasy.

I zgadzam się z przedmówcami, na początku był smaczny i warty swojej ceny jak na studencką kieszeń. Później jakość nieco spadła, a przez wysoką opłatę za dowóz + minimalna wartość zamówienia odpuscilem zamawianie.

Właściciel z tego co wiem to też
Zrób taki business plan żeby lokal jakiekolwiek zyski przynosił przy takich kosztach to Nobla z ekonomi dostaniesz xD


@Pajakoss: U mnie w okolicy sporo knajp przeszło na grille i płyty gazowe. Owszem, gaz też podrożał no ale #!$%@? nie tyle co prąd. W czasie gdy prąd był tani, gaz kosztował tyle co powietrze, wszyscy gotowali w prądzie bo to tańszy start i nie trzeba inwestować w instalacje, wozić butli, robić przeglądów
@Pajakoss: widzę, że z ekonomii, matematyki i logicznego myślenia to Ty orłem nie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koszty burgera to nie tylko prąd, więc czemu mieliby podnosić cenę burgera 4-krotnie, żeby zniwelować podwyżkę prądu?

Inna sprawa, że nie podnieśli im tej ceny prądu z dnia na dzień, musieli być poinformowani wcześniej o tej podwyżce i ich zdziwienie rachunkiem mnie dziwi.

Oczywiście nie popieram tych podwyżek, haaa