Wpis z mikrobloga

Pudzian brzmi na tych tik tokach jak taki wujek janusz na weselu, który musi wtrącać swoje mądrości życiowe. Z 10 lat temu, to pewnie bym łykał te mądrości i zapisywał sobie w dzienniczku motywacyjnym, ale na szczęście wyrosłem z tego #!$%@?. A masturbowanie sie do wstawania o 5 rano jest żałosne, bo znam z 10 osób, ktore robią to od zawsze z tą róznicą, że oni mają rodziny na utrzymaniu i nie robią tego za pół miliona
#pudzian #niepopularnaopinia
rocky93 - Pudzian brzmi na tych tik tokach jak taki wujek janusz na weselu, który mus...

źródło: comment_1667293102X0OEVldxMgZMYK1vsJw4Ts.jpg

Pobierz
  • 10
@rocky93: Dla mnie żenujący jest jak tak siedzi i pierdzieli te swoje kocopoły, jakby to były mądrości dla każdego. Praca, praca, praca. On jak będzie umierający to będzie podwórko zmiatał, aby nie leżeć w lozku xD

Za strongmana i mma szacun. Za bycie bucem, który wbija się obcym ludziom i niszczy wesele kij mu w oko.
@rocky93: Mnie też już to denerwuje ciężka praca, wstawaj rano pierdu pierdu w tym kraju to nie przejdzie bez znajomości, chamstwa, przebiegłości będziesz tylko ciężko pracował i tracił czas nic więcej. Raz w roku dostaniesz na święta premie 200zl na karcie podarunkowej i całuj pana prezesa. Dorobisz się dyskopatii l5-s1 przed 30rokiem życia.
Coraz więcej ludzi wypowiada się na temat Mariuszka co ma duże uszka fajnie, że mówi o ciężkiej pracy,