Wpis z mikrobloga

Na swoim mirko głównie dziele się miłymi momentami, więc podzielę się faktem, że po miesiącach marzenia o i zastanawiania się nad zakupem Apple watcha nabyłam go wczoraj drogą kupna za własne, zarobione pieniądze (ʘʘ)

Od paru miesięcy prostuję sobie swoją dietę, od paru tygodni pracuję nad aktywnością fizyczną, więc mam nadzieję, że Apple Watch pomoże mi to jeszcze lepiej usystematyzować.


Tak zwyczajnie się cieszę, że mam pracę, którą lubię, dzięki której mogłam sobie na to pozwolić i ze powoli zmieniam swoje życie na lepsze, czego skutki wyraźnie odczuwam. Ciesz się ze mną mirko, jeżeli masz ochotę.
#czujedobrzeczlowiek #chwalesie #apple #rozowepaski
S.....n - Na swoim mirko głównie dziele się miłymi momentami, więc podzielę się fakte...

źródło: comment_166729543477F0hH8FUhTYxaI296YUpy.jpg

Pobierz
  • 57
@wioseneczka: Tak, musi mieć cellular - jeżeli chodzi o operatora to musi oferować po prostu esima. Jak się tematem interesowałem pare miesięcy temu to oferował to T-Mobile w ofercie dla firm i Orange dla wszystkich, wiec wziąłem Flexa - przeniosłem się właśnie z playa i sobie chwalę. Mam teraz konkretnie tak ze mam esima w telefonie + esim w zegarku + fizyczna karta z numerem służbowym w telefonie
@Snuffkin: i jak zakup, sam się zastanawiam. Jak sprawdza się np. Podczas biegania na bieżni? Jak wyglada sprawa podglądania kalendarza (czy jest to wygodne), są może ciekawe jakieś aplikacje które byś poleciła? No i najważniejsze gratulacje z zakupu
@Snuffkin co to za praca jesli można zapytać no i oczywiście ile zarabiasz ( ͡º ͜ʖ͡º)

I gratuluję, po tym jak ja zmieniłem prace na inna, zdalna, z lepszymi zarobkami, moje życie stało sie o wiele lżejsze bez ciągłego stresu związanego z pracą na wyjezdzie
@Snuffkin Ogolnie to ostatnio wpadlem na pomysł, żeby sobie kupić smartwatcha, ale na szczęście w porę się ogarnąłem i dotarło do mnie, że na dobrą sprawę nie potrzebuję żadnej z jego funkcjonalności, a zwykły zegarek wygląda 100x lepiej xD