Wpis z mikrobloga

a na pięcioraczki pójdą prawdziwi koneserzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jackyll: Prawdziwi koneserzy to już by doczytali te 20 stron mangi czy ile tam będzie adaptować film. Mid manga, dosłownie to samo Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai, swoją epizodowością niemal ocierająca się o Nisekoi. Ja wiem, że ludzie nie oglądają dobrych bajek, ale wmawianie sobie że sezonowa haremówka to gust to już jakieś stadium wyparcia.
@young_fifi:


Proszę mnie nie wk*rwiać, bo Nisekoi ma więcej tomów bez żadnej sensownej fabuły niż Pięcioraczki mają wszystkich tomów. Wiadomo, że haremówka pewnego poziomu nie przebije, ale na tle innych tego typu historii pozytywnie się wyróżnia.

Zastrzegam sobie prawo, że po obejrzeniu filmu albo przeczytaniu całej mangi mogę zmienić zdanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
ale na tle innych tego typu historii pozytywnie się wyróżnia.


@JustKebab: Ke-Kebab-kun... Ja rozumiem Saekano albo Yamada-kun, ale pięcioraczki? Proszę spożywać to co wciągasz w dwukrotnie mniejszej dawce (,)

A tak na serio to po prostu nienawidzę takich typowych epizodycznych haremów, gdzie w sumie protag spędza trochę czasu z każdą dziewczynką i jakoś ta fabuła się turla, więc Bokutachi no Benkyou czy piecioraczki (obydwie tylko w formie
@young_fifi:

Nie jestem koneserem gatunku niestety.


No i nie ma żadnego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko proszę szkalować Nisekoi trochę bardziej od reszty

Proszę spożywać to co wciągasz w dwukrotnie mniejszej dawce (,)


Niestety szkolne haremówki to moje guilty pleasure, więc będę konsumował je dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@young_fifi: Właśnie oglądam koniec filmu Pięcioraczek i chyba zaraz poznam, którą wybierze, więc jest w miarę dobry moment na ocenę. O esu, jaki ten film jest tragiczny w porównaniu z poprzednimi seriami. Minimum dwie oceny w dół dla całej serii. Jest tak źle, że się zastanawiam czy jest sens zbierać mangę.