Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Ok dziś kolejny odcinek #rolnikszukazony , więc szybkie podsumowanko ostatniego:

Klaudia (Michałowa): tutaj bez zmian, nadal Wanetyn faworytem, Młody na drugim miejscu zazdrości, a Okularnik już nieobecny i raczej będzie się zaraz pakować. Rozrywką było prowadzenie ciągnika.
Ciężko przewidzieć co dalej bo to była kontynuacja dnia z poprzedniego odcinka, a w rolniku największe przetasowania są w nocy bez kamer xD
Obstawiam, że Walentyn zostanie wybrany jeśli nic nie odwali po drodze, ale mu się jednak Klaudia i życie na wsi znudzi i się rozstaną przed finałem, a potem Kaludia będzie płakać za Konradem ;)

Michał (Wąski): tutaj też mieliśmy kontynuację poprzedniego dnia, po pracach na gospodrstwie i odważnych wyznaniach Ady, że jest gotowa rodzić dzieci Wąskiego, ten się wpakował do baseniku z drineczkiem, a dziewczyny się opalały w cieniu.
Na ten moment nie widać faworytki, plotki są, że wziął ślub z każdą, więc chyba jakaś bigamia po programie się szykuje xD.
A tak na serio Wąski podsumował: Marta do tańca i do różańca, Sylwia tylko do tańca, a Ada po środku. Wspomniał też, że nie szuka pracownika tylko żony, czyżby pracowitość Marty nie była najlepszą strategią?

Tomek młodszy: no tutaj nadal dziwnie, mam wrażenie, że go te dziewczyny już irytują, ale stara się być miły i jakoś w tro brnąć. Zabrał blondi na randkę na jeziorze by ją delikatnie wyautować z programu (co przyjęła chyba z ulgą), w tym czasie reszta miała gotować obiad. Potem druga randką z najmłodszą, piknik w winnicy, ale nie pokazano o czym gadali, pewnie będzie w kolejnym odcinku. Zuza zadowolna, że jedna konkurentka mniej, nawet jej nie zapakowali kotleta na drogę xD

Tomek starszy (Rozwodnik): tutaj mała dramcia. Pielęgniarka pogodała z Tomkiem w nocy jak nie było kamer i ten się wygadał, że od początku Justyna była jego faworytką (szok i niedowierzanie). Pielęgniarka się słusznie troszkę wkurzyła i spakowała manatki, chociaż oficjlanym powodem były "inne oczekiwania" - ona chce ślubu kościelnego, a rolnik to nie Kurski więc nie może sobie brać kilku ślubów kościelnych.
Na odchodne poradziła rolnikowi pogadać szczerze z Klaudią która i tak już wie co się święci. Tą rozmowę zobaczymy w kolejnym odcinku, więc pewnie niedługo Justyna zostanie sama z rolnikiem.

No i nasza gwiazda Mateusz (Dahmer). Mimo, że wywalił Zuzę za brak dotyku w poprzednim odcinku to dziewczynom powiedział, że to byla wspólna decyzja. O dziwo Zuza uroniła łezkę wyjeżdżając, ale to pewnie wszystkie emocje się nawarstwiły.
Pozostałe dwie kandydatki przyznały, że jest dziwnie i z rolnikiem ciężko się gada. W tym odcinku montażysta śmieszek też zauważył, że tam jest cięzka atmosfera.
Mamy sceny jak z horroru: dziewczyny huśtają się na skrzypiących huśtawkach, długie sceny niezręcznej ciszy, mordercze spojrzenia Mateusza w czasie smażenia placków ziemniaczanych z muchami. Brakuje tylko muzyczki z horroru "Halloween", mam nadzieję, że ktoś zdolny podłoży xD

Dziś kolejny odcinek, będzie dużo randek więc myślę, że się co nieco wyklaruje.
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@Mysciak ja zacząłem oglądać od 2 odcinka i myślałem że Wąski to jakiś wiejski romatyk i jest w programie by było zabawnie. Teraz widzę, że on faktycznie niegłupi jest i te dziewoje to takie jego przeciwieństwo - ładne, ale mniej ogarnięte. No ale może przeciwieństwa się tu dobrze dopasują
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jedna_odpowiedz: no faktycznie, z tym, że ona tam dała kilka zdjęć a zbliżenie dali na jedno? Może na innym wyglądała bardziej jak teraz? Tak czy siak widział ją potem na monitorze, więc miał okazję wybrać inne jakby chciał. Widocznie mu pasuje taka jaka jest.
A do listów to większość była tragiczna xD Ciężko by było znaleźć taki bez błędów. Dobra lecę oglądać nowy odcinek :P
  • Odpowiedz