Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Ok dziś kolejny odcinek #rolnikszukazony , więc szybkie podsumowanko ostatniego:

Klaudia (Michałowa): tutaj bez zmian, nadal Wanetyn faworytem, Młody na drugim miejscu zazdrości, a Okularnik już nieobecny i raczej będzie się zaraz pakować. Rozrywką było prowadzenie ciągnika.
Ciężko przewidzieć co dalej bo to była kontynuacja dnia z poprzedniego odcinka, a w rolniku największe przetasowania są w nocy bez kamer xD
Obstawiam, że Walentyn zostanie wybrany jeśli nic nie odwali po drodze, ale mu się jednak Klaudia i życie na wsi znudzi i się rozstaną przed finałem, a potem Kaludia będzie płakać za Konradem ;)

Michał (Wąski): tutaj też mieliśmy kontynuację poprzedniego dnia, po pracach na gospodrstwie i odważnych wyznaniach Ady, że jest gotowa rodzić dzieci Wąskiego, ten się wpakował do baseniku z drineczkiem, a dziewczyny się opalały w cieniu.
Na ten moment nie widać faworytki, plotki są, że wziął ślub z każdą, więc chyba jakaś bigamia po programie się szykuje xD.
A tak na serio Wąski podsumował: Marta do tańca i do różańca, Sylwia tylko do tańca, a Ada po środku. Wspomniał też, że nie szuka pracownika tylko żony, czyżby pracowitość Marty nie była najlepszą strategią?

Tomek młodszy: no tutaj nadal dziwnie, mam wrażenie, że go te dziewczyny już irytują, ale stara się być miły i jakoś w tro brnąć. Zabrał blondi na randkę na jeziorze by ją delikatnie wyautować z programu (co przyjęła chyba z ulgą), w tym czasie reszta miała gotować obiad. Potem druga randką z najmłodszą, piknik w winnicy, ale nie pokazano o czym gadali, pewnie będzie w kolejnym odcinku. Zuza zadowolna, że jedna konkurentka mniej, nawet jej nie zapakowali kotleta na drogę xD

Tomek starszy (Rozwodnik): tutaj mała dramcia. Pielęgniarka pogodała z Tomkiem w nocy jak nie było kamer i ten się wygadał, że od początku Justyna była jego faworytką (szok i niedowierzanie). Pielęgniarka się słusznie troszkę wkurzyła i spakowała manatki, chociaż oficjlanym powodem były "inne oczekiwania" - ona chce ślubu kościelnego, a rolnik to nie Kurski więc nie może sobie brać kilku ślubów kościelnych.
Na odchodne poradziła rolnikowi pogadać szczerze z Klaudią która i tak już wie co się święci. Tą rozmowę zobaczymy w kolejnym odcinku, więc pewnie niedługo Justyna zostanie sama z rolnikiem.

No i nasza gwiazda Mateusz (Dahmer). Mimo, że wywalił Zuzę za brak dotyku w poprzednim odcinku to dziewczynom powiedział, że to byla wspólna decyzja. O dziwo Zuza uroniła łezkę wyjeżdżając, ale to pewnie wszystkie emocje się nawarstwiły.
Pozostałe dwie kandydatki przyznały, że jest dziwnie i z rolnikiem ciężko się gada. W tym odcinku montażysta śmieszek też zauważył, że tam jest cięzka atmosfera.
Mamy sceny jak z horroru: dziewczyny huśtają się na skrzypiących huśtawkach, długie sceny niezręcznej ciszy, mordercze spojrzenia Mateusza w czasie smażenia placków ziemniaczanych z muchami. Brakuje tylko muzyczki z horroru "Halloween", mam nadzieję, że ktoś zdolny podłoży xD

Dziś kolejny odcinek, będzie dużo randek więc myślę, że się co nieco wyklaruje.
  • 22
@nika_blue: U Tomka młodszego podobno od dawna już wybrana ta Zuza, która robiła z ojcem drzwi, pewnie Arwenę też odprawi w czasie randki.
Mnie mocno zastanawia wybór starego Tomasza. Zdecydował się na babę najbrzydszą, najgorzej się wysławiającą, jakby poniżej normy intelektualnej i chyba mocno dzieciatą (?), a on jest co prawda prosty chłop ("stojała za słupem"XD) ale jednak w miarę ogarnięty i nawet dość zadbany. Nie wierzę, żeby Justyna to był
@jedna_odpowiedz: @mane_tekel_fares: wiecie on sam za piękny nie jest, z tym jego wysławianiem bym też nie przesadzała. Chyba najbardziej pasuje do tej Justyny, ona ma krzywy zgryz, ale jakby zęby ogarnęła to by wyglądała już ok. A tak to są na podobnym poziomie atrakcyjności. Myślę, że pielęgniarce on się po prostu nie spodobał na żywo (ani jego gospodarstwo), a, do tego zabolało ją, że wybrał inną. Klaudia też myślała, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jedna_odpowiedz: no Klaudia też wyglądała troszkę inaczej na zdjęciach, nie pamiętam zdjęć Justyny ani jej listu, ale widział ją już w czasie gadki online więc mógł ją wtedy wywalić jakby mu nie pasowała. Pozatym każdy ma inny gust, nie wiadomo w sumie jaki ma rolnik, może to akurat jego typ?

Zobaczymy na randkach czy coś z tego będzie.
@nika_blue: W sumie masz rację, nie sposób się nie zgodzić. Mnie tylko dziwi, że nie dał tej pielęgniarce szansy, od pierwszego dnia trzymał ją na dystans. A ona z początku wyraźnie zabiegała o jego uwagę. Ale może czuł się onieśmielony tym, że jest tak młoda, ładna i lepiej od niego wykształcona. A z Justyną rzeczywiście się dogadują, są z tej samej gliny. On prosty chłop, ona prosta kobita. Nagotują sobie rosołu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mane_tekel_fares: no dokładnie, na początku się ciepło wypowiadał o Kasi i myślałam że będzie pojedynek Kasia vs Klaudia a Justyna jest na doczepkę. Ale jak zwykle coś się działo poza kamerami, Justyna mówiła coś, że wieczorem miło spędzają czas, więc pewnie było jakieś ognisko/kolacja/wódeczka i pewnie jakieś spacerki nocne (podobnie jak u Krzystofa i Bogusi) I widocznie chłop się zauroczył akurat nią.

Kasia jest sympatyczną i była miła dla Rolnika, ale
A tak na serio Wąski podsumował: Marta do tańca i do różańca, Sylwia tylko do tańca, a Ada po środku. Wspomniał też, że nie szuka pracownika tylko żony, czyżby pracowitość Marty nie była najlepszą strategią?


@nika_blue:

No właśnie dobrze wąski mówi, ja się z nim zgadzam. On mówił, że nie oczekuje, żeby dziewczyna robiła to co on, ale coś tam pomogła. A te młodsze dziewczyny z ostatnich edycji tj. stonka, pieczarka