Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że jak byłam nastolatką to moje emocje były bardziej mocne. A właściwie to po prostu były. Nie pamiętam już jak to jest być smutną, po prostu bywam jedynie zmęczona.

Gniew to jest jeszcze coś co faktycznie sprawia że coś się dzieje i jest wow. A poza tym to tylko ciągle zmęczenie i takie niewiadomo co.

Kiedyś jak byłam smutna to był ryk, płacz w poduszkę, to było takie prawdziwe a teraz to dupa a nie smutek. Zastanawiam się czy to normalne powoli czy inni też tak mają i tak wygląda po prostu życie dorosłych że jest tylko #!$%@? i zmęczenie xD

#gownowpis #przemyslenia
ZenujacaDoomerka - Mam wrażenie, że jak byłam nastolatką to moje emocje były bardziej...

źródło: comment_1667391590G8turVhOUelsw46wpBUSJv.jpg

Pobierz
  • 17
@ZenujacaDoomerka: lvl 24 i też ostatnio tak o tym myślałem jednak nie tylko chodzi o smutek. Piszesz o gniewie a ja już nawet się nie denerwuje gdzie kiedyś byłem chodzącą kupką gniewu :| Nie jest jakoś mega okropnie bo bo to, że się nie denerwuje tak dużo wyszło mi na plus lecz reszta jakoś tak.. średnio. Mam nadzieję że nie takie jest dorosłe życie, narazie czuję się w nim trochę zagubiony.