Wpis z mikrobloga

@cirilla1989: Jak trolice to robią że znajdą zawsze gówno burze która je interesuje? O tobie też można poczytać karyno, dość sporo na wykopie. Gdzie lincz te same chamy, brakuje co prawda kilku osób ale wieczór jeszcze młody.
  • Odpowiedz
nie, to jest ból dupy o to że nie ogarniasz do końca, spadające gwiazdy nazywasz perseiadmi, kłócisz się o to, że teraz też je można zobaczyć, twierdzisz że rozróżniasz meteory mimo że widziałaś 2 w życiu itd, sama się gubisz w zeznaniach, chciałaś zabłysnąć a wyszło zupełnie odwrotnie. Ludzie codziennie widzą takie rzeczy, nie jesteś wyjątkowa, trza było zrobić wpis i na tym zakończyć, a nie wdajesz się w dyskusje na temat
  • Odpowiedz
@roman-cojapacze: Wołać jej nie będę ale co do tego:

Gówno burza jest o to że usunęłam agresywny wpis OPa ze swojego posta


Mogłem zrobić screena ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zero pojazdu, a jedynie twarde, chłodne stwierdzenia o tym, że Perseidy widać jedynie w sierpniu, a nie cały rok. Ewidentnie żyła w przekonaniu, że na wszystkie meteory mówi się "perseidy". Dziewczyna która zobaczyła w życiu dosłownie dwa meteory
  • Odpowiedz
@Rancor: Chłopak któremu usunięto chamski wpis, sra o niego i szuka pocieszenia już od 14h, łącznie 4 godziny.

Wcale nie nienormalne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
@arinkao to z tego że nie dyskutuje się na tematy o których gówno wiesz, uj, gdybyś tylko dyskutowała ale ty starałaś się wmówić ludziom że czarne jest białe, idź sobie na tag gotuj z wykopem i tam możesz tłumaczyć skoro się znasz.
tag astronomia zostaw mądrzejszym, bo to co ty tam wypisywałaś w swoim wątku to jedno wielkie XD. Ogarnij się.

@Rancor wierzę, przeczytałem jej wypociny i aż się za głowę złapałem
  • Odpowiedz
Mogłem zrobić screena ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zero pojazdu, a jedynie twarde,


@Rancor: Ale się tłumaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Możesz im wciskać kity że nie zwyzywałeś mnie od trolli i zesrałeś się o usuniety wpis bo te przegrywy ci liżą teraz jaja. Brawo! Prawdziwy sukces. Taki wykopowy ¯\_(ツ)_/¯

Jeszcze siuśku piszesz że dłużej sie zajmujesz astronomią niż ja mam lat ;) Masz
  • Odpowiedz
Możesz im wciskać kity że nie zwyzywałeś mnie od trolli i zesrałeś się o usuniety wpis


@arinkao: A nie, nie! "Trollem" oczywiście, że cię nazywałem. Przejrzyj jeszcze raz co do tej pory napisałaś pod moim i nie tylko moim adresem i za pomocą jakiego rynsztokowego języka, zestaw to z moimi zwrotami do ciebie, a zorientujesz się dlaczego nie usuwam twoich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz 60 plus?
  • Odpowiedz
@mazaken: @cirilla1989: @Rancor: Ona to wręcz książkowy przykład osobowości borderline. Szkoda zachodu dla kogoś kto ceni sobie normalną dyskusję. U mnie już dawno na czarno, po tym jak wpadła w psychozę pod jakimś moim wpisem, a potem zaczęła obrażać mnie pod moimi innymi wpisami - klasyczny przykład tzw. "ataku borderline" - który pewnie jest dodatkowo podsycany sporą ilością alkoholu, zważywszy że odpala się w nocy.
  • Odpowiedz
wścieklizna macicy xD xD xD w punkt xD do mnie już się dowaliła w innym wątku że jestem analfabetka bo śmiałam się tu udzielić xD


@cirilla1989: Jesteś analfabetką bo zamiast przecinków używasz trójkropka, w tym wątku jeszcze lepsza wieś - twój słowotok nie ma ani jednego przecinka tylko 5 razy XD. Tak się zapowietrzyłaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto ciebie wypuścił w ogóle z podstawówki, karynko?
  • Odpowiedz
@Rancor: Jaaa faktycznie, tez rzucilem komentarz pod wpisem @arinkao i usunela. Cyrk, niezrownowazona, przynajmniej mozna sobie zapisac, zeby z kims tak plytkim nie dyskutowac w przyszlosci bo cymbalowi nie przetlumaczysz.
  • Odpowiedz
@Bekonik: Wiesz kto jest najbardziej niezrównoważony? Trolle które płaczą na mirko i dostają wścieku, że ktoś im usunął debilny komentarz. I cyk, na czarno do kolekcji, powinna być jakaś osobna nazwa na cipeuszy tego rodzaju. Za każdym razem jak usuwam ściek, czekam kiedy niebieski się zesra i publicznie o to poryczy.
  • Odpowiedz
, że ktoś im usunął debilny komentarz.


@arinkao: Niby "debilny komentarz", a jednak dowiedziałaś się czegoś nowego o astronomii. Kosztowało cię to dużo nerwów, bo twój opór na nowe fakty był niemal fanatyczny, ale koniec końców, pomogliśmy "nie do końca zorientowanej w temacie" mirabelce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli usuwasz komentarz gdzie ktoś chce ci pomóc, bo jesteś w błędzie, to nie mi zaszkodziłaś, a wyłącznie sobie,
  • Odpowiedz