Wpis z mikrobloga

Daily remidner że w polsce nie ma na kogo głosować w następnych wyborach:
PiS - po prawie 8 latach ich rządów w końcu poznaliśmy co to znaczy "Polska w ruinie". Socjalizm pod płaszczykiem katolickiej dyktatury. Wielka Polska tylko z kartonu.
PO- Nieudolni politycy, słabe przywództwo (jedynie tusk faktycznie coś znaczył w Europie), stare nierozliczone aferki i brak jakiejkolwiek sensownej oferty dla wyborców. Głos na PO to trochę jak przytrzaśnięcie sobie specjalnie palców drzwiami a jak przejdzie ból to w sumie można to powtórzyć.
Lewica - PiS bis ale z całą lewacką pajacerką. Gospodarczo nie zmieni się nic, a może być nawet jeszcze gorzej. Za to polityka społeczna będzie cyrkiem jakiego Polska nie widziała. Feministki, tęczowi, ekoterroryści, wegańscy wojownicy i inni chorzy psychicznie będą wyniesieni na piedestały. Postawieni za wzór do naśladowania dla "nowoczesnego" polaka. Ps. Pamiętaj o zaimkach xD
Hołownia 2050 partia free thinkerów. Tych samych którzy głosowali na ruch palikota, kukiz 15, nowoczesną...Opcja totalnie bez żadnej oferty, z płaczliwym przywódcą i odpadkami z pozostałych partii. Taka klasyczna 10 procentowa zapchajdziura dla niezdecydowanych.
KORWIN gospodarczo niektóre pomysły o dziwo całkiem ciekawe ALE...no właśnie, społeczna polityka nie wspominając o zagranicznej to zakucie się w kajdany ciemnogrodu i rzucenie w objęcia rosji. Portafią #!$%@?ć głupoty o tym że zwierzęta to maszyny zrobione z mięsa. Troche taka lewica, też świty ale z prawej strony sceny.
PSL w sumie partia która już nic nie znaczy. Romans z kukizem i powstanie agrounii zepchnęło PSL na margines.

Nie musisz się zgadzać z tym co napisałem, powiem więcej mam w dupie twoją opinię tak samo jak i Ty moją xD warto jednak przypomnieć o Tym że od lat te same mordy siedzą przy korycie.

  • 33
@matteo_moravietzky: Volki nie istnieje. To znaczy istnieje, ale nie jest człowiekiem. Wizerunek Volkiego został wygenerowany przez sieć neuronową na podstawie analizy kilkunastu tysięcy wpisów przeciętnego kuca. Reprezentuje coś w rodzaju super-kuca.

Powiecie może, że przecież pisze na Wykopie albo widać go na screenach. Ale czy na pewno? Wszystkie jego wpisy są kompilacją losowych zlepków poglądów Kucy i innych konfiarzy. Ten twór nie wyraził nigdy żadnej oryginalnej myśli, która nie byłaby już
Nie musisz się zgadzać z tym co napisałem, powiem więcej mam w dupie twoją opinię


@Randomowy_smieszek: Idealnie podsumowałeś kucowskie środowisko xD

KORWIN gospodarczo niektóre pomysły o dziwo całkiem ciekawe ALE


@Randomowy_smieszek: Ale nie sprawdzające się w rzeczywistości, a nawet wprost odrzucające możliwość sprawdzenia empirycznego, jako narzędzia weryfikacji tych teorii.
Lewica - PiS bis ale z całą lewacką pajacerką. Gospodarczo nie zmieni się nic, a może być nawet jeszcze gorzej. Za to polityka społeczna będzie cyrkiem jakiego Polska nie widziała. Feministki, tęczowi, ekoterroryści, wegańscy wojownicy i inni chorzy psychicznie będą wyniesieni na piedestały. Postawieni za wzór do naśladowania dla "nowoczesnego" polaka. Ps. Pamiętaj o zaimkach xD


@Randomowy_smieszek: Wspaniałe #urojeniaprawakoidalne
@shroon: Beka z naiwnej wiary w to, że ktoś w PL będzie głosował na partię spoza mainstreamu. W PKW może być zarejestrowanych tysiąc partii - prawda jest taka, że one hooya znaczą przy aktualnym systemie wyborczym. Poza tym serio myślisz, że wyborcy to świadomi ludzie, którzy analizują programy danych partii i decydują się na tę, która odpowiada ich poglądom?