Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Słuchajcie dziwna sprawa wchodzę rano na apke mbanku i mam pobrane 42.62 jakieś instantpay z kyiv pod działem "opłaty i odsetki", kartę już mi zastrzegli, transakcja z dziś, oczywiście ja nic nie płaciłam, nie podawałam w necie żadnych danych karty itp na aliexpress place blikiem na allegro zazwyczaj też, co to może być ? Oczywiście ci z mbanku nie wiedzą, twierdzą że mogę reklamować transakcje za 2 tyg jak się zaksięguje czy coś tam, naprawdę nie mam zielonego pojęcia co to do cholery jest #zalesie #gownowpis #oszukujo
  • 29
@TrisssMerigold: Przy okazji inny temat

na aliexpress place blikiem na allegro zazwyczaj też

Czemu? Celowo czy nieświadomie blokujesz sobie możliwość skorzystania z chargeback? Czemu nie korzystasz z bezpieczniejszej opcji?
@moll: Kilka tak, ale kwestia ogarniania słupa z kontem bankowym, zakładanie mu firmy żeby ogarnąć terminal nie jest warte tego, można łatwiej kogoś okraść
Zabrało 8.23€. Dzwoniłem do banku, zastrzegli kartę płatniczą i włączyli monitorowanie tej transakcji na 2 tygodnie. Jeżeli nie zwrócą mi w ciągu tego czasu to mam złożyć reklamację. #!$%@? akcja bo nigdzie nie podawałem danych do karty, a żeby ktoś mi terminalem skroił też nie ma opcji.
@TrisssMerigold: Hej ogólnie specjalnie przez ten wpis założyłam tutaj konto. Mnie spotkało również to samo. Pierwsza taka transakcja z mojego konta odbyła się we wrześniu. Jednak bank odrzucił reklamację, ponieważ transakcja odbyła się w sposób prawidłowy. W ostatni wtorek sytuacja powtórzyła się na kwotę 8.54 euro. Przesiedziałam cały wieczór szukając informacji w internecie na ten temat jednak jedyne co mi wyskakiwało w jezyku polskim był ten wpis. Aż w końcu przetłumaczyłam