Wpis z mikrobloga

Miki jest jaki jest, ale trzeba przyznać, że naprawdę ładnie się wypowiedział o Moni, mówiąc o niej w porównaniu do Hani. Miło się słuchało, że chłopak zdał sobie w końcu sprawę z tego, że Monia reprezentuje sobą znacznie więcej niż wygląd i docenił ją pod innymi względami, oddzielił fizyczność Hani i zczaił, że ta trzpiotka jedyne, co ma do zaoferowania to dobre pierwsze wrażenie wizualnie (co jest rzecz jasna kwestią gustu lol) i nic poza tym, a Monia, jak to sam ujął, zaskakuje go każdego dnia, bo ma fajną osobowość. Ciekawe co będzie z nimi dalej, serio.

#hotelparadise
  • 43
@heheszka2: ale Wy serio uważacie, że wygląd jest najważniejszy? Nie wiem ile wykopkowicze mają przeciętnie lat, ale ja jako 34, mężatka oświadczam, że miałam wiele razy chemię silniejszą z innymi, namiętne romanse się zdarzały i szybko gasły i przez chwilę było wow a potem wielkie nic. Chemia to nie wszystko jeśli mówimy o potencjalnym związku czy miłości na całe życie. Ja wiem, że mój mąż też miał kobity, które go bardziej
@MiLobuzik: Gdy kobiecie podoba się facet, gdy próbuje się do niego zbliżyć, wymusić pocałunek czy dotyk, a tenże facet podkreśla, że łączy ich wyłącznie przyjaźń i nazywa ją siostrą, to daleko tu do miłości. Mikołaj nawet nie widzi zalotów Moniki, za to jedno słowo Hanki burzy mu rozum. Tu uczucie jest jednostronne, a Miki poniża Monię i sprawia, że na jej twarzy widać ból. Miłość nie powinna boleć, to bzdura epoki
@heheszka2: problem w tym, że nawet w dzisiejszym odcinku na playerze to niby ostatecznie Monia mówi o pocałunku, a przecież chwilę wcześniej to Miki się przytula i trzyma ją dosłownie za tyłek w sposób mało siostrzany ..więc w tym przypadku on ją zwodzi i daje różne sygnały. Też nie sądzę, że coś z tego będzie, szczególnie kiedy Monia ogląda teraz odcinki. Ona jest kilka leveli wyżej życiowo od niego, ale też
@MiLobuzik to nie o to chodzi, oczywiście że nie jest najważniejszy. Poza tym uroda to bardzo subiektywna sprawa, z kolei na atrakcyjność, nawet fizyczną, składa się wiele rzeczy, nie tylko piękna twarz, ale także to jak ktoś się porusza, jaki ma uśmiech, spojrzenie itp. Zresztą szerokopojętą atrakcyjność trudno jest w ogóle ocenić w oderwaniu od cech osobowości.
Ale my tu rozkminiamy postrzeganie Mikołaja. To jest chlopak, który ma 24lata- w tym wieku,
@MiLobuzik: Dziwię się Monice, że lgnie do niego po tych wszystkich przykrościach, jakie jej serwuje. Wybaczyła mu akcję w łóżku z Hanką, choć po tym powinna go kopnąć w tyłek z takim impetem, by zarył głową w podłodze. Komedie romantyczne serwują fałszywe przeświadczenie, że z upokorzeń, niedogadania i dramatów może zrodzić się wielka namiętność. W życiu tak nie jest.
@spiewpralce: Nic nie będzie. Monika to dziewczyna z wyglądu 4-5/10, Mikołaj 7-8. To jest nie do przeskoczenia i nie ma co się nad tym rozwodzić. Widać, jak dzisiaj chciała buziaka i z jego strony max co był w stanie zrobić to delikatny buziaczek w usta. Monika zwyczajnie nie spełnia jego absolutnego minimum pod względem fizycznym i tego się nie przeskoczy. On nie jest w tym cyniczny i faktycznie Monika go fascynuje
@bolekndm: wow, jeśli Monia jest 4-5 to w takim razie 80% ludzi jest 1-2:D. Nie jest klasyczną pięknością, ale kurka wszyscy w tym hotelu są atrakcyjni, jeśli już wchodzimy w przyznawanie punktów za wygląd, każdemu dałabym od 7-10 zanim otworzyli buzie ;-)
Owszem Miki jest ogólnie trochę bardziej atrakcyjny niż Monia (jego uroda wpisuje się w kanony), ale za to Monia ma wszystko inne w tym systemie +5 więcej od Mikiego
@MiLobuzik: osoba która nie kieruje się wyglądem musi mieć już pewien stopień dojrzałości i doświadczenia w związkach żeby to nie tylko zrozumieć ale też zastosować w praktyce a jakoś u Mikołaja tego nie widzę. Poza tym on jest narcyzem a tacy kolesie muszą mieć bardzo atrakcyjne partnerki żeby w pewnym sensie "chwalić się nimi". Smutne to trochę ale tak to wygląda.
@bolekndm: nie no trzymajcie mnie jakie 4-5? Monika jest piękna i przede wszystkim naturalna. Jestem fanka jej urody. Wystarczyłoby zrobić tylko coś z włosami co już pisałam wcześniej - ujarzmić siano, postawić na pielęgnacje i byłaby tu numer 1. Dodatkowo zmienić styl - dużo korzystniej wyglądała np w spodenkach i topie niż w tych długich sukienkach - co ja postarza. Jeżeli komuś serio bardziej podoba się Hanka vel Mama Kisio to