Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1802
Będę oklejał na nowo podsufitkę i przy okazji zrobię podlaską wersję Bentleya z "gwiezdnym niebem" na podsufitce coś jak na pic;rel
Jak ktoś jest ciekawy efektów niech zostawia plusa, może za miesiąc skończę xD
Liczymy to jako #wiestuning ?


#samochody #motoryzacja #tuning
KanapkaPL - Będę oklejał na nowo podsufitkę i przy okazji zrobię podlaską wersję Bent...

źródło: comment_1667556372KFrcFAcbet34fcwjIbhBup.jpg

Pobierz
  • 71
@KanapkaPL: https://m.youtube.com/watch?v=PS4FEVfT46Y tu masz poradnik jak kleić. Użyłem tego kleju w spreju co jest w filmie i jest sztos! Klej jest super ale jest jeden problem, musisz materiał kłaść we 2 osoby jak źle naciagniesz i przycisniesz do skorupy to niema przebacz. Kupując materiał z gąbką pod spodem przy korektach (odrywaniu i ponownym klejeniu połóż nowa warstwę kleju i odczekaj kilka minut) Protip zaczynaj lepic od przodu podsufitki tu gdzie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slownik: dziena za pomoc.
Jeszcze robię drut i maluję słupki w inny kolor, ale to już wyjaśnię na tagu bo bez sensu wołać każdego z osobna za każdym razem.
Na jednym piwie i dniu się napewno nie skończy xD
@KanapkaPL: ja sobie cale wnetrze (slupki plastikowe, plastiki na deskach, jakies z bagaznika i podsufitka) pomalowalem na czarno. Co do podsufitki uzylem sprayu do tkanin, ale okazalo sie ze za malo go mam a nie chcialo mi sie z allegro zamawiac i znow czekac, to jebnalem sprayem do felg czarny mat akryl i tez smiga, co prawda tekstura podsufitki juz nie jest taka miękka ale wyszlo kozak XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzysztoww: ja tylko 4 słupki materiałowe muszę przemalować. Słupek B albo kupię czarny, albo sprayem regulacje pasów popsikam i materiał sprayem tekstylnym.
Z tyłu słupek C jest z plastiku razem z blendą na dachu to też spray wleci