Wpis z mikrobloga

@zioom: No i? Pretensje do Inpostu, że stawiają paczkomaty bez miejsca parkingowego dla swoich kurierów. Jakbym był kierowcą tego busa zrobiłbym dokładnie to samo i miał w dupie, że tak nie można, skoro pracodawca wymaga ode mnie rozwiezienia paczek jak najszybciej. A szykanie miejsca w okolicy i dymanie paczek z być moża nawet kilkuset metrów do najszybszych nie należy. Już pomijam ryzyko uszkodzenia, czy nawet kradzieży paczek.
@wh0ami:

jak chcesz mieć dostawę w 1 dzień to co się dziwisz xD myślisz że kurier będzie #!$%@?ć ze wszystkimi paczkami z parkingu? Imo nic złego nie zrobił, taka praca, że nie da się inaczej rozwieść tyłu paczek ile musi stając w miejscach do tego wyznaczonych


Taka praca? xD To niech jeszcze wysra się przy twoich drzwiach do mieszkania, bo przecież toalety nie ma w aucie. No co, taka praca, kibelek
@vesper_: gdyby mi dowiózł paczkę w 24h to bym nawet przyjął jego gówno na klatę, w sumie i tak w pracy mam kontakt z ludzkimi odchodzami i innymi wydzielinami więc nie robi mi to większej różnicy
@WojownikBukkake: czy ty właśnie porównałeś okazjonalne robienie skrótów przez trawnik idąc na piechotę do najpewniej codziennego rozjeżdżania znacznej części trawnika furgonetką?

I tak - czasem robię takie skróty, ale w sumie bardzo sporadycznie.