Wpis z mikrobloga

Największą satysfakcję mam jak słyszę płacze emerytów w sklepie w moim powiatowym miasteczku że olaboga jak strasznie drogo.
Macie swoją dobrą zmianę forsowaną przez waszych bożków z pisu i radia maryja. Nażryjcie się gruzem bo kiełbaska jest dla obajtka i reszty oligarchów

#bekazpisu #inflacja #bekazpodludzi #bekazkatoli
Viado - Największą satysfakcję mam jak słyszę płacze emerytów w sklepie w moim powiat...

źródło: comment_1667588675rtC5tSnMZ1fSiuqYmJyHU3.jpg

Pobierz
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Andreth: tak dziwnie to trochę wygląda, jak dobrze pamiętam statystyki po wyborach to PiS trzymał się bardzo dobrze w każdej grupie wiekowej. W prawdzie im starsi tym miał większa przewagę, ale nie było tak że dla młodych ludzi miał jakieś niskie. Raczej wysokie i na podobnym poziomie co następna partia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Viado: Nie ma to jak się oszukiwać, że gdyby ktokolwiek inny był u władzy to by w Polsce było taniej skoro ceny szaleją w całej Europie, w jednym miejscu bardziej w innym mniej, ale dosłownie wszędzie jest drogo w porównaniu z 2019.
@Viado: ostatnio byłem świadkiem jak emerytka w aptece narzekała że za sól morska musi płacić 30zl było przecież taniej, a "tak naprawdę to sól z morza, a 30zl każecie mi płacić za opakowanie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Viado: U nas emeryci dyktują jak ma wyglądać cala scena polityczna. Nawet te nowocześniejsze partie tańcują jak stara baba zagra, bo to ważny elektorat. Młodzi i tak nie zagłosują na PiS, to nie trzeba o nich dbać. Mi się nóż w kieszeni otwiera jak to widzę, że praktycznie wszystkie propozycje od partii politycznych są kierowane do osób starych + niezaradnych życiowo. Akcja "wspieramy polskie rodziny" nigdy nie oznacza odciążamy z podatków,