Wpis z mikrobloga

Uwaga, nieprzyjemne treści!

Za chwilę, już za chwileczkę, za chwileczeczunię odłożę noworodzia do wyreczka, pójdę na wieczorną higienę, posmaruję swoje pęknięte krocze maścią hialuronową i zaaplikuje sobie doodbytniczo super hiper czopek na gojenie pękniętych przy porodzie mięśni ( ͡ ͜ʖ ͡) jeszcze kilka tygodni i będę siadać bez bólu, fuck yeah!
#ciaza #polog #otymsieniemowi
  • 79
@Cadfael: teoretycznie pozycja w trakcie porodu też może pomóc. Leżenie na łóżku porodowym powoduje najwięcej urazów, bo to pozycja wygodna dla lekarza i położnej, ale nie fizjologiczna dla rodzącej
@raz-dwa-trzyy: Witam z karmienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) tez przez to przechodziłam pare miesięcy temu, u mnie niestety goiło się miesiąc i bardzo bolało. Jak było wspomniane, fizjoterapeuta uroginekologiczny to złoto! Pamiętaj aby nie stosować żadnych poduszek z dziura kół kąpielowych, przynoszą ulgę przy siedzeniu ale mogą spowodować ze blizna sie rozejdzie
@Cadfael: można się nie zgodzić, niektóre kobiety uważają ze lepiej pęknąć niż dać się naciąć. Ja się przygotowywałam, jakieś masaże i ojlki, niestety nie pomogło. Nawet mnie nie zapytali czy wyrażam zgodę a rodziłam prywatnie ¯_(ツ)_/¯