Wpis z mikrobloga

#defoliator #bekazdefoliatora #bekazcovidian #bekazcovidiotow #koronawirus #covid

Co z Defoliatorem?
Odpuścił już sobie, bo w końcu dotarło do niego, że nie miał racji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, przeczytajcie sobie komentarze użytkowników na jego fanpejdżu. Niektórzy się skarżyli na to, że nie mogą się zaszczepić kolejną (bodajże czwartą) dawką.

Nie mogę tego pojąć. Dlaczego ludzie z własnej woli chcą sobie wstrzykiwać kolejną już dawkę nieprzebadanej szczepionki, podczas gdy w ogóle nie ma takiego obowiązku? ¯\_(ツ)_/¯

OK - koronawirus dla niektórych osób potrafi być naprawdę ciężki, zwłaszcza dla starszych osób. Tego nie neguję. Na przykład moi dziadkowie przeszli bardzo ciężko koronawirusa. Ale jeszcze większym zagrożeniem są te preparaty na COVID w fazie testów, po których bardzo dużo osób nabawia się niepożądanych odczynów poszczepiennych. A typowy zdrowy i młody człowiek przechodzi koronawirusa jak silniejsze przeziębienie albo jak słabszą grypę.

A najbardziej mnie wkurza to, że przeciwnicy szczepień na COVID są wrzucani do jednego worka z antyszczepionkowcami, płaskoziemcami i ruskimi onucami ()
  • 4
@Asterka_Boza: parę dni temu wleciał nowy wpis od Foliatora, dalej nagania na bustery.

Hipochondrycy w komentarzach płaczą że nie mogą dostać bustera dla dziecka.

Dziwnym zbiegiem okolicznośc nikt nie wspomina o tym że już parę krajów nie zaleca szczepienia młodych a nawet osób dorosłych ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

A najbardziej mnie wkurza to, że przeciwnicy szczepień na COVID są wrzucani do jednego worka z antyszczepionkowcami, płaskoziemcami