Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślę o przeprowadzce do Bielska-Białej.

Jakie są najprzyjemniejsze miejsca do spędzania czasu w #bielsko #bielskobiala, a następnie w promieniu do 30 min jazdy autem od centrum miasta?
Chodzi mi nie tylko o kawiarnie, restauracje i kluby, ale i miejsca do spacerowania, zwiedzania i wypoczynku.

Przy okazji: bielszczanie, gdzie najczęściej robicie #zakupy spożywcze? Chodzi mi szczególnie o zdrową i świeżą żywność: warzywa, owoce, pieczywo, mięso, ryby. #jedzenie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63666562768f2f483ae46749
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Myślę o przeprowadzce do Bielska-Bi...

źródło: comment_1667656669Ndwn6Qk8DFTnN0ELVFgIka.jpg

Pobierz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania
Zależy gdzie się mieszka. Mieszkałam całe życie na złotych łanach więc można z buta na bulwary czy do góry na os. Langiewicza pochodzić. Teraz mieszkam w komo i nie mam pomysłu gdzie tu można iść na spacer oprócz do spozywczaka na nogach.
Generalnie można sobie podjechać autem w góry i tam pochodzić ew. podjechać do Pszczyny, Goczałkowic, Żywca czy Międzybrodzia np.
Jeśli chodzi o góry to nie polecam jechać w weekendy
Konio82: Cale życie mieszkałem w Krakowie, przeprowadziłem się do BB bo wy budowałem tu dom i żałuję:(.
"Gory" się szybko nudzą bo nue jest to coś co potrzebujesz codziennie, widoki Ok, ale co Ci po widokach na dłuższą metę. Jednak jak się jest w miarę młodym to nie polecam BB. Fajne miejsce na emeryturę, ale do aktywnego życia codziennego nie polecam.
---

Zaakceptował: karmelkowa
"do aktywnego życia nie polecam" - to jakiś żart? Ludzie z całej Polski zjeżdżają tu weekendami, bo mamy jedne z najlepszych ścieżek enduro w Polsce. Można bawić się praktycznie cały czas, szczególnie w tygodniu jak jest pustawo na szlakach. Pod względem aktywności fizycznej, ta okolica to praktycznie niewyczerpalne źródło atrakcji z powodu kilku mniejszych masywów górskich z wieloma urokliwymi miejscami - każdy znajdzie coś dla siebie. Są przesmyki z błatniej do brennej,