Wpis z mikrobloga

@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu @smierdakow Zastanawiałem się długo czemu polska wersja The Office mi nie podchodzi i ostatnio wykminiłem że chodzi o standardowy problem polskich seriali komediowych - kiepski casting.

Właśnie to jest fajne w takich serialach jak the office, chłopaki z baraków, że czy to w wersji UK czy US wygląda to tak, że można pomylić z prawdziwością. A tu ma się wrażenie że ten gość tylko myśli żeby nie #!$%@?ć kwestii. Widać to
@palmoos: jak na polski serial to mysle ze i tak jest git. Polski Dwight zdecydowanie najmocniejszy punkt. Jak dla mnie tylko za bardzo chcieli przeniesc Majkela na polskie realia - przez niego nie da sie zapomniec ze ogladamy SMIESZNY SERIAL, no i jak ktos moze sie identyfikowac ze slabym biurem w beznadziejnej firmie, to nikt nigdy nie mial takiego szefa w Polsce.

Najwieksza zmarnowana okazja wg. Mnie to nie zrobienie z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeterGosling: to ja dodam też coś o drugiej postaci która ma być żywcem wyjęta z amerykańskiej wersji, Darek jako Dwight jest też średnio udaną próbą, bo o ile widać ze Woronowicz gra tak jak mu kazali, o tyle Dwight był postacią także nieprzewidywalną, często nawet spontaniczną, taką bardziej z życiem. Ale ciężko też przenieść 1:1 wszystkie postacie. No i konflikty są zazwyczaj na jedno kopyto, zazwyczaj też tylko tylko jednej ze
@HarrisonBergeron: Ale z Ciebie bije ojkofobia. Wyżej już masz prześmiewcze memy i posty na ten temat - jesteś ich bohaterem.

Właśnie to jest fajne w takich serialach jak the office, chłopaki z baraków, że czy to w wersji UK czy US wygląda to tak, że można pomylić z prawdziwością.


Chłopaki z baraków można pomylić z prawdziwością? XD tego to się nawet nie chce komentować

A pracowałeś kiedyś w biurze? Jak często