Wpis z mikrobloga

Mężczyzno, chłopaku! Byłeś ofiarą przemocy domowej? Ktoś Cię pobił gdy wracałeś wieczorem sam do domu? Jesteś gnębiony w szkole, ale nikt nie reaguje?

Lewica nie ma Ci nic do zaoferowania. Bo jako płeć silna, nie masz prawa być ofiarą.

#bekazlewactwa #lewackalogika #feminizm #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn
sildenafil - Mężczyzno, chłopaku! Byłeś ofiarą przemocy domowej? Ktoś Cię pobił gdy w...

źródło: comment_1667813269eMIoT4sULRc2uMyip1PhYv.jpg

Pobierz
  • 32
@sildenafil: "Państwo działa na rzecz sprawcy...policję...sądy"
Zgadzam się: moja była żona fałszywie oskarżyła mnie o przemoc, przyszła z policją mówiąc, żeby mnie zabrali bo jestem agresywny, a ja stałem spokojnie pytając o co chodzi. Zaczęła mnie naparzać przy nich. Udawali, że nie widzą jak ich prosiłem o reakcję... W sądzie mnie męczyli aż wyszło, że składała fałszywe zeznania. Nawet wtedy nie dostała żadnej kary.

Powtarzam: zgadzam się z nią co do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@sildenafil: Chcialbym tylko szczerze dac do zrozumienia kobietom, ktore popieraja takie postulaty, ze slaby mezczyzna, to slabe wojsko i slabe panstwo, a wiec gorsze zycie dla was. Hybrydowy atak na mezczyzn odbywa sie na calym swiecie poprzez rozne grupy wplywu lub wrogi wywiad i ma za zadanie systemowo niszczyc mezczyzn, aby panstwo stalo sie slabe. Dlatego polecam dobrze przemyslec, co popieracie i jakie to bedzie mialo skutki. Decydenci tego swiata wiedza,
@sildenafil: ta posłanka to dość aktywna działaczka ruchów prokobiecych. Mieszka w mojej miejscowości. Przed wyborami było o niej głośno w prasie lokalnej, teraz jakby mniej ( ͡º ͜ʖ͡º) Z tego co sprawdzałem to ma całkiem sporo interpelacji w sejmie, także chociaż się nie opierdziela.
@sildenafil: Obecnie feminizm = nazizm z lat 30tych ubiegłego wieku. Tu nie chodzi o żadne równouprawnienie, bo feministki nie domagają się "lepszej ochrony obywateli wszystkich płci przed przemocą dla osób mieszkających w państwie polskim". One normalnie uważają, że jest jedna lepsza grupa społeczna i inne gorsze które można co najwyżej wykorzystywać dla zasobów.

Polecam ten artykuł - na który w sumie trafiłem przypadkiem: https://www.vice.com/en/article/y3vx8k/south-korea-incel-gender-wars-election-womens-rights

Czego chcą incele anty-feminiści? Kary za fałszywe