Wpis z mikrobloga

@spoconyogrodnik_origins moim zdaniem ten pociąg odjechał, switch już w monecie premiery był starawy ale poprzez mobilność i dość sporo fajnych gier które w tamtym okresie nie odstawały dało się zacisnąć zęby.

Dziś gdy steamdeck potrafi odpalać gry aaa w zadowalającej jakości, już nie wspominając o emulatorach to switch kosztujący troche taniej ma średni sens.
@spoconyogrodnik_origins: kup jakąś używkę, ograj exclusivy i sprzedaj. A jak Ci się nie pali to poczekaj np do wiosny przyszłego roku, bo w kościach czuję, że idzie zapowiedź nowej konsoli Nintendo.
Sam mam NS OLED i właśnie doszło do mnie, że zostało mi na tej konsoli do przejścia kilka ekskluzywnych tytułów, a tak to do ogrania mam głównie indyki. Myślę powoli nad sprzedażą switcha i zakupem Steam Decka (mam sporo tytułów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spoconyogrodnik_origins: Polecam uzywki jezeli chodzi o switch. Kupilem switch lite za 550 z Mario Oddysey tak 4fun bez żadnych większych oczekiwań. Ale w sumie dowiedziałem się o Ring Fit Adventure i pojawił się pomysł "pełnej" wersji konsoli. Switch Lite sprzedany za 550 bez gry i kupiłem switch v1 za 580 z zeldą, do tego zestaw ring fit adventure za 170 i bawię się super, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡