Wpis z mikrobloga

#bolt #uber #kradziez #kierowca
Cześć Mirki i Mirabelki! Przychodzę do Was z prośbą o pomoc. Pracuje w hotelu, bardzo lubię swoją prace i chce jak najbardziej pomagać moim gościom. Mam w hotelu Pana z Norwegii, który mieszka u nas już dłuższy czas, ma dwa pieski i jest bardzo miły dla recepcji i lubimy sobie z nim porozmawiać. Dwa dni temu przydarzyła mu się taka sytuacja, że jechał Boltem i zgubił w aucie swój portfel z dużą ilością gotówki i jego kartami. Powiedział, że najbardziej szkoda mu samego portfela, bo to był prezent od ważnej dla niego osoby. Kontaktował się z Boltem przez aplikacje, ale nic z tego nie wyszło. Poprosił mnie o pomoc, bo mówię po polsku i się łatwiej dogadam. Bardzo chętnie się zgodziłam mu pomoc, bo dobre uczynki wracają. Próbowałam się kontaktować z Boltem w każdy możliwy sposób i bez skutku. Bardzo chciałabym ten portfel odzyskać, ponieważ uważam, że bolt jest #!$%@? i nie raz zrobił mnie albo znajomego w #!$%@? i po prostu mnie to frustruje, że nie ponoszą żadnych konsekwencji. Wobec tego zwracam się z prośba o pomoc czy ktoś z Was ma jakikolwiek pomysł jak mogę dotrzeć do Bolta? Jak mogę się z nim skontaktować, żeby w końcu porozmawiać z człowiekiem, a nie botem. xD Miłego dnia i z góry dziękuje za pomoc ()

#goracedyskusje #mirki #mirabelki #auto #pomocy
  • 2
@koegzi: Niestety, jeśli nie znalazł się do tej pory, to raczej się nie znajdzie. A pan Norweg stał się ofiarą własnego skąpstwa. Zazwyczaj jest tak, że jak coś jest tanie, to ostatecznie kosztuje dużo drożej.

Mimo wszystko złożyłbym na bagietach zawiadomienie o przywłaszczeniu. Przy odrobinie szczęścia portfel może wrócić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koegzi: Można poprzez rachunek za przejazd który przyszedł na maila skontaktować się z pośrednikiem gdzie kierowca jest zatrudniony. Jednak no szanse małe.