Wpis z mikrobloga

@thority: I po co do mnie piszesz? Wyżej nawet pisałem o FF i o tym, że czepianie się o brak czarnych to idiotyzm. Chcieli taki świat to taki sobie stworzyli, ja do bojkotu nie będę wzywał i chętnie zagram jak będę miał czas.
normalizują propagandę neomarksistowska dążąca do rozmycia tożsamości narodowych i cywilizacyjnych


@Szumny: ja akurat jestem fanem planu Coudenhove-Kalergi. Marksistowski to on raczej nie był, bo to m.in. jego autor był zwolennikiem zjednoczonej Europy, która miała się przeciwstawić komunistycznemu barbarzyńców.
Wracając do planu, wszystkie rasy należy wymieszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Harundo: Z tym głosem najlepsze jest to, że Kratos nigdy nie był biały. Zawsze był ciemniejszego koloru skóry a teraz jest bardziej szary bo ma na swoim ciele prochy poprzedniej rodziny. Jak zawsze #!$%@? mają Ci co nawet w to nie zagrają i nie grali w poprzednie części xD
@thority: Co to znaczy można? W sensie, że jak sobie stworzę adaptację W pustyni i w puszczy to mogę osadzić czarnego aktora jako Stasia? No mogę. A Ty możesz być tym oburzony.

Chcesz zakazywać swobody artystycznej? Tak jak ci co chcą żeby twórca FF na siłę wsadził tam czarne postacie mimo, że on tego nie chce? Twórcy GoW chcieli czarną Angrbodę to taką mają.