Wpis z mikrobloga

Mały, ale wariat, wyglądem nie grzeszy, ale nadrabia zawartością CBD+CBDA ~ 12% przy < 0,3% THC. Przy tym pochodzi z Polskiej, ekologicznej uprawy.

Z okazji premiery nowego produktu, mam dla Was małe #rozdajo na jedną paczkę Popcornu - 6G - badania tutaj.

4GPV5QNJ - to kod na darmową dostawę, minimum 35PLN w koszyku, zostało 7 użyć, kto pierwszy ten lepszy.

A kod wykopbucha jest jak zawsze :)

#konopnybuch #cbg #waporyzacja #konopie #wykopjointclub #cbd #narkotykizawszespoko #marihuana #420
konopnybuch - Mały, ale wariat, wyglądem nie grzeszy, ale nadrabia zawartością CBD+CB...

źródło: comment_16679088219GFkusuw6pn3a2Dp6RBg1I.jpg

Pobierz
  • 35
@Zaroowski: nie nie, nic mi nie zaburzyles. nazywanie uzywania cbd w celach leczniczych to jest jakas kpina. medyczna, lub jak to nazwales, prozdrowotna marihuana, to ta ktora zawiera thc i jest sprzedawana w aptekach po uprzednim pozyskaniu recepty. to wlasnie thc ma dzialanie lecznicze w niektorych dolegliwosciach bolowych lub zwiazanych ze spastycznoscia miesni. cbd nie jest i nigdy nie powinno byc nazywane jako medyczny skladnik konopi. owszem, znajdzie sie grono ludzi
@ERMIGONZO420: Tylko, że piwo ma za sobą jeszcze szereg efektów ubocznych a CBD chyba tak nie bardzo. To że CBD nie klepie jak THC nie oznacza że nie ma pozytywnego działania na zdrowie. A zresztą, co będziemy się spierać jak wiele badań nt. CBD jest w trakcie, trzeba czasu żeby oceniać dokładniej.
@murdoc: @calaprawdaprostowoczy: @Zaroowski: @ERMIGONZO420: @Zaroowski: @calaprawdaprostowoczy: @Henrykko: @tsumazi:

Rozumiem co mówicie, jednak, tak;

Sporo osób mnie tutaj zna, nie wpycham CBD na wszystko, bo CBD nie jest na wszystko.

Mam lub wyszukuje ekologiczne uprawy.

Znajdź mi proszę innego dostawcę który pokazuje tego typu badania: https://konopnybuch.pl/wp-content/uploads/2022/07/kosmos-susz-konopny-cbda-65-konopny-buch.jpg.webp

Jeśli sens CBD to ujarać się to nie, to tak nie działa.

Czy pomaga - tak. Czy każdemu -