Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grill-bill: noooo, ja przeważnie z Wetliny startuje. To taki klasyk u mnie będąc w Bieszczadach. W międzyczasie - jak mam siłę i ochotę to polecam zejść przy przełęczy wyżnej do zajazdu u Górala bo kapitalne jedzenie mają, szczególnie kwasnice.
@grill-bill: miras, czytasz mi w myślach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie rozmyślałam o zeszłorocznym spontanie, jaki zrobiliśmy 11.11 z niebieskim.
Wyjechaliśmy z rana, czy raczej końcówką nocy ( ) i o 9 wystartowaliśmy z Wołosatego na naszą ulubioną pętlę, tj.:
https://mapa-turystyczna.pl/route/plzq
Kiedy wyskakujesz?

EDIT
A kiedyś w zimie zrobiliśmy tę traskę, którą pokazałeś na mapce, tj. Wetlina - Przełęcz Orłowicza -
@grill-bill: Trasa fajna ale polecam z drugiej strony
1. zostawić samochód w wetlinie na parkingu przy sklepie ABC
2. z pod sklepu startują busy którymi za parę srebrników dojedziesz do Brzegów Górnych (odejdzie Ci nudny spacer asfaltem)
4. Zakładając że bedziesz wchodził rano to wschód będziesz miał za plecami (ładnie oświetlone góry + nie świeci w oczy)
5. Jak będzie Ci mało to możesz wejść na Smerek przed zejściem do Wetliny
@faramka: Na weekendzie jak pogoda dopisuje to jeszcze dość dużo ludzi jest na szlaku, ale najlepiej pewnie wyszukać w google pierwszą lepszą firmę operującą tam busami i przedzwonić z pytaniem. Fakt że w przypadku małej grupy kierowca będzie czekał żeby skompletować większość składu, ale to i tak lepsze niż spacer drogą pomiędzy Wetliną a Brzegami :)

Jeżeli pomysł z busem nie jest interesujący to mam dwie pętle gdzie jest mniej chodzenia