Wpis z mikrobloga

@Madoy104: łączę się w bólu, ja tam trzymałem aż $60 w BTC i już przez prawie dobę nie dostałem na swój portfel ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Generalnie tak jak piszesz - jak będziesz miał pecha, to możesz przez cały czas trzymać na cold wallecie, potem chcieć wypłacić i przelejesz na giełdę, która akurat zapragnie zdechnąć. goly82 chyba tak stracił całą kasę na Bitmarkecie.

Jedyną radą tu jest
@JuzTuKiedysBylem: Dlatego miałem tam takie drobne, które są resztkami z transakcji. Czyli szansa na wypłaty kasy jakaś jest? Gdzie można obserwować na bieżąco co się w tym temacie dzieje?

To są groszaki, ale czemu mam im to oddać za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Madoy104 @CzulyTomasz mi utknęły bitcoiny za 200 euro. A i tak mogło być gorzej bo wczoraj rano przesłałem za 800 euro.
Pytanie jak uniknąć tego na przyszłość. Trzeba przecież coś tam trzymać na wypadek nagłej promocji. Instant sepa nawet jak działa to nie jest całkiem instant.
Czyli co, jedna z największych giełd po prostu zdechła w mniej niż 24h


@Madoy104: a bo to pierwszy raz? Od kiedy śledzę sprawy czyli z 9 lat to wszystko w końcu upadało. Teraz i długi jest cykl życia giełd i mówię o topowych. Kiedyś 2 lata i cyk
@Creamfields: jak chcesz trzymać i czekać na promocję to konwertuj na giełdzie na stable, przelewaj stable na zewnętrzny portfel. Później w razie promo używasz jakieś zdecentralizowanej giełdy, albo szybki przelew po blockchainie na giełdę, zakup i wyprowadzka krypto z giełdy (zależnie od fee jakie ustawisz na transakcji idzie się zamknąć z tym w kilka minut).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Creamfields: ja tam u chińczyka siedzę. Tzn nie trzymam tam ale wszystko przeplywa przez binance, oplata przelewem 1e za depo, i dochodzi w 10min max, albo instant karta ale 1.8% fee
Pozatym, o jakich promocjach mowisz? Przecież mozna operować na dexach też