Wpis z mikrobloga

@pakoszako: ale to Ty mogłeś wygrać już 2 (słownie: dwa) razy zakład ze mną o #usunkonto. Za jednym i drugim razem wystarczyło tylko z Twoje strony coś co Anglosasi nazywają "put your money where your mouth is", po polsku - pokaż że nie jesteś mocny tylko w gębie.

Ale nie, lepiej robić binary search setek wpisów, to lepszy sposób na... no właśnie nie wiem co XD
  • Odpowiedz
Tak żałosna ze ból dupy masz do dzisiaj i łatkę odklejeńca u połowy wykopu.


@pakoszako: Was szurków to jest raptem kilka procent. Chyba trochę przeceniasz swoją bańkę.

Ale to nie ja tutaj siędzę przez 3/4 dnia xD


XDDD
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Wiadomka, trzeba robić jak @Kryspin013 czyli katalogi i wrzucania screenów na bieżąco by potem po 7 miesiącach to wyciagnąć xD


@pakoszako: odpowiadając ci na serio. Jeśli nie mam linku do czyjegoś wpisu to wchodzę w link do komenta i robię screeny na bieżąco. Nie #!$%@?ło mnie by jeszcze to na dysku u siebie trzymać xD
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Przecie on i tak nie rozumie, co się do niego mówi i dalej myśli, że wygrywa xd Jedyne, co może powiedzieć, to "o wy się zwołujecie/o wy się popieracie/pobite gary", bo argumentu żadnego nie wymyśli. I nawet dał przykład wyżej xD

o jest i przydupas Kraba, brakuje jeszcze jednego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pakoszako: Tak, @MgławicaKraba trzęsie wszystkimi neuropkami. Odkryłeś tajemnicę xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nie, ja tyko odpowiadam Krabowi bo akurat mam chwilkę wolnego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pakoszako: u ciebie "chwila wolnego czasu" to jest zazwyczaj cały dzień.

Cry-spin też szuka, bo wpis Lestko z tego co widze jest z marca 2022. I robi to codziennie, to jest dopiero dopiero strata czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pakoszako: Jeszcze ci odpowiem: oznaczam sobie
  • Odpowiedz
zazwyczaj cały dzień.

typ ma cały dzień na rozwodnienie wątku

To nie jest pierwszy raz gdy to robi.


@Kryspin013: No może raz czy dwa mi się zdarzyło, ale nie cały tydzień ja wy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to już w ogóle. Miej flagę Gadsdena w awatarze i nazywaj siebie wolnościowcem. Nie miej problemu z głosowaniem na ludzi pokroju Krzyś "całe życie w opozycji do liberalizmu"Bosaka czy Robertu "liberalizm to gangrena" Winnickiego XD


@MglawicaKraba: Po pierwsze, kim ty w ogóle jesteś pajacu, żeby mówić kto jest a kto nie jest wolnosciowcem?
Po drugie jaka inna partia jest w stanie wprowadzić więcej osób podających się za wolnosciowców (to czy są
  • Odpowiedz