Wpis z mikrobloga

@Agatk > co to są dokładnie te betaketony?

Nie idz w ta stronę XD zostan przy emce. chociaż fakt, przydałyby się dłuższe przerwy. Mialam okres gdzie bardzo często waliłam emke to finalnie musiałam walić podwójna porcje, żeby coś czuć a i tak to nie było już to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Agatk: @Xwolf66: Miałaś okresy gdzie bardzo często brałaś mdma, co jest dużo gorsze dla mozgu niż betaketony które odradzasz, gdzie tu logika XD Co do pytania, jeżeli nie wytrzymujesz 3 miesięcy przerwy od M to dużo zdrowiej wyjdzie ci przebadane 4mmc, pod warunkiem ze się w to nie #!$%@? bo można dorzucać praktycznie do końca torby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@demonox nie wiem co fizycznie jest gorsze, ale pamiętam jak się zachowywałam na ciągach z bk i choćby dlatego odradzam. Zresztą nie jestem jedynym przykładem odklejki po beta ketonach XD No chyba, że faktycznie będzie się brać sporadycznie, ale nie wiem kto jest w stanie przewidzieć czy zachowa kontrolę
@oppserwatorr: Miesiąc gdzie co piątek i sobotę będziesz zarzucać po kilka talerzy #!$%@? cię bardziej niż analogiczna sytuacja na bk. Sytuacji cpunow-śmieci lecących tydzień bez snu, żarcia i jedzenia na #!$%@? wie jakich kryształach nie biorę nawet pod uwagę, niech giną
@demonox:Wasnie te smieci, ktorych wynieniłeś, to klasyczne towadzycho ketonowe. Tzw."krysztal" i jego izytkownicy to patologia na maksa. Emka w pewnym momwncie juz nie klepie, więc kazdy zauwazy, ze nalezy sie stopka. W ketonach tego nie ma, żarcie na okrętę.
@Xwolf66 @Agatk @oppserwatorr Lepiej walić ketony często niż mdma. A brak umiaru to inna sprawa. I od emki można się uzależnić i #!$%@? choć nie działa i ketony mogą się znudzić i przestać działać tak jak emka. Mdma jest mocno neurotoksyczne, to taka serotoninergiczna metamfetamina. Analogiczny mechanizm dzialania
miesiąc xD tyle to nie wyczymie


@Agatk: Przykro patrzeć jak się stoczyłaś ( ͡° ʖ̯ ͡°) No, ale to było do przewidzenia. I w sumie sam to przewidziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)