Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/68534741/ja-pier-jak-mnie-wkurzaja-takie-janusze-to-juz-kol/
, gdzie facet po wylicytowanej aukcji jako, że cena była za niska zaczał krecić, że aparat sie zepsuł, potem ze przypadkiem wystawił, że mieszka w Anglii teraz i ze aparat juz sie sprzedał na aukcji na ktorej nie bylo kupna. Postanowilem iwc w zaparte i po tygodniowej dyskusji doszliśmy do porozumienia, ze wysle mi inny aparat w tej cenie. Wybralem sobie model, ktory mi sie podobał nawet bardziej niz tamten i wlasnie przyszla paczka( ͡° ͜ʖ ͡°) po przetestowaniu sprzet sprawny wiec jestem usatysfakcjonowany. Szczerze mówiąc nie wierzylem ze cos ugram ale nie lubie jak ktos kręci wiec postanowilem sie zaprzec( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak ze walczcie o swoje mireczki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 71
  • Odpowiedz
@adam-photolive: To wychodzi na to, że to Ty jesteś Januszem. Logiczne że chłop nie wyśle Ci towaru, który w rzeczywistości jest kilkakrotnie droższy niż wylicytowałeś.
Kręcisz Małysza, bo chcesz kupić jakiś towar za pół darmo. Zamiast zrozumieć sprzedawcę (drugą stronę).
Kiedyś było prościej. Jeśli nie było dopisanego BCM to mogłeś zakończyć aukcje i tyle.
  • Odpowiedz