Wpis z mikrobloga

Ogrywał ktoś z was RDR2 na Xbox Series S i podzieli się wrażeniami jak gra wygląda na tej konsolce? Bardzo chciałbym ten tytuł ograć ale widziałem że gra odpala we wstecznej kompatybilności w wersji dla Xbox One i dość niskiej rozdzielczości. Na ten moment nie wiadomo czy kiedykolwiek dostaniemy aktualizacje pod nową generacje. Oglądałem na YT porównanie jak gra chodzi na Series S i Series X (w tym drugim przypadku 4K w wersji dla Xbox One X) i widać dużą równice w rozdzielczości i ilości wyświetlanych detali. Rzadko zdarza się aż taka przepaść między tymi konsolami. Zastanawiam się czy w związku z tym warto zakupić gierke w takiej wersji. #xbox #xboxseriesx #xboxseriess #gamepass #rdr2
Czupakabreska - Ogrywał ktoś z was RDR2 na Xbox Series S i podzieli się wrażeniami ja...

źródło: comment_1668036651uCLt6lSBIV1QJWYc9YkPQB.jpg

Pobierz
  • 11
@Czupakabreska: zależy na czym grasz. Na TV 4k 55" z odległości trochę poniżej 3m (dla mnie to dość daleko) gra wygląda zajebiście i chodzi płynnie (nie miałem dropów nigdzie), ALE te 30 klatek widać jak cholera. Czasem mnie to #!$%@?ło, ale co ciekawe subiektywne wrażenie było takie że te wolne sceny miało zauważalne słabe klatki, a w tych szybkich w ogóle się tego nie czuło :O Po prostu NIE GRAJ w
@Czupakabreska mam series S, rdr2 akurat na Sma ~900p. mnie zniechęciło, wszystko to takie 'mydło'' (tv 4k 55'), nie prezentuje się to tak jakbym oczekiwał.
Inne gry na tej S-ce spoko nawet, np. Battlefieldy.
Ot Eska to taki dekoder do gamepassa po prostu
Bardzo chciałbym ten tytuł ograć ale widziałem że gra odpala we wstecznej kompatybilności w wersji dla Xbox One i dość niskiej rozdzielczości.


@Czupakabreska: to nawet nie wiedziałem że nie ma 1080p. Przeszłam na raty z synem. Jest ok, z tym że siedzę dość daleko (że 3,5m) od tv 1080p. Jestem też graczem starej daty więc zauważam że to 30kl, ale dla mnie to też ok.