Wpis z mikrobloga

@scala_dev: 2.0 tdi, więc koszty utrzymania jak w Golfie. W trasie pali na prawdę mało. Skrzynia fajna, ale zasada działania jest złożona, więc dużo w niej części podlega zużyciu. Wymiana ich jest drkga np. Nowa dwumasa, mechatronika, sprzęgła. Ogólnie jak potrafisz szukać tylko pewne auta to się nie rozczarujesz. Będzie jeździło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kup raz Audi, Mercedesa BMW, a zobaczysz że inne auta typu Ford,
Kup raz Audi, Mercedesa BMW, a zobaczysz że inne auta typu Ford, Opel to śmietniki pod względem patentów i jakości wykonania.


@CandyToy: kolega chyba dawno czymś nowszym jechał, kiedyś to może była prawda, ale teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jejfan1: Te podauta w ogóle się nie prowadzą. Przecież oni napędów nawet nie potrafią zrobić. Do quattro to lata świetlne. Plastiki w środku jak w jakimś dostawczaku. Lipa straszna. Nke na darmo dobre marki mają swoją cenę. Nie mowię o bezawaryjności bo każde auto ma jakieś usterki fabryczne.
@CandyToy: może mnie oświecisz czym się różni passek b8 - audi a4 b9 z tym samym silnikiem i podobnym wyposażeniu bo teraz na nie patrze i dalej tej przewagi dzięki technice nie widzę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@jejfan1: Zobacz sobie na grubość boczków drzwi, tunel środkowy z podłokietnikiem, sterowanie multimediami, wyposażenia dodatkowe, jakość foteli, materiały użyte na kokpit, pozycja siedząca, konstrukcja komora silnika. Dalej mi się wymieniać nie chce. Jeżeli nie widzisz różnicy to nie warto przepłacać.
@CandyToy tunel okej, sprawia wrażenie czegoś premium ale w dotyku to jest plastik fantastik ozdobiony małymi wstawkami z aluminium. Przyznam rację że wsiadanie i sam wygląd a4 budzi trochę więcej emocji, ale czy to nie jest trochę udawane?
Według mnie najwięcej premium widać od spodu, zobacz jak a4 jest ładnie zabudowane i zabezpieczone od dołu, dawno czegoś takiego nie widziałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pod tym względem widać
@scala_dev: jak nie robisz jakichś mega tras to naprawdę się zastanów czy chcesz diesla, zobacz ceny na stacjach porównaj koszta serwisu diesla, a benzyny. Nie wspominając o kulturze pracy, czy czymś takim jak lpg.