Wpis z mikrobloga

#lysienie #zakola #finasteryd #minoxidil
Mirki a jeśli powiem, że w ciągu 4 lub 6 tygodni części z Was znowu zaczną odrastać włosy jeśli posłuchacie mojej rady?
Nie pytajcie skąd to wiem i nie proście o zdjęcia, bo przynajmniej część z zainteresowanych przekona się sama dosłownie na własnej skórze.
Jaka to rada?
Jak najszybciej a najlepiej już od dzisiaj przestańcie wchodzić na strony typu XXX oraz zróbcie sobie kilkutygodniową przerwę od wszystkiego co jest z tym związane, tak Mirki łącznie z kontaktami z partnerkami, żonami i kochankami itp.
Jeśli wytrzymacie przynajmniej te 4 tygodnie będziecie mogli się przekonać, czy nadmiar tego typu wrażeń jest przyczyną Waszych problemów z łysiną, ponieważ na skórze zaczną pojawiać się nowe młode włoski i wyczujecie je pod opuszkami palców jak takie małe igiełki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 16
@KollA: Mylisz się kolego, nie mam żadnego ukrytego interesu aby kłamać lub cokolwiek wmawiać, po prostu dajcie sobie 4 do 6 tygodni, to nic nie kosztuje a jest to jedyny sposób aby się przekonać samemu.
Ponieważ przyczyn łysienia może być wiele dlatego napisałem, że prawdopodobnie tylko część osób (nie wiadomo jak duża) zaobserwuje ponowny wzrost.
@Razor1711: Np kilka wpisów wcześniej opisano, że łojotok blokuje mieszki włosowe co prowadzi do miniaturyzacji, więc argument jest taki, że po odstawieniu xxx łojotok zmniejsza się diametralnie.
Ale jak pisałem wcześniej dodawanie przeróżnych linków czy zdjęć wzbudzi tylko dyskusję nad słusznością informacji w nich zawartych itp. Ja proponuję wszystkim, którzy szukają bezskutecznie rozwiązania problemu aby spróbowali tego co napisałem, nie ma nic do stracenia a dla części osób to będzie przełom.
No ale jak to w prosty sposób wyjaśnić? Nie trzepiesz, teoretycznie masz większe stężenie teścia. Wyższy teść to z reguły wyższy DHT i pochodne jego wysokiego stężenia. Więc?
@Razor1711: Ekspertem nie jestem, ale naczytałem się bardzo dużo na ten temat, jedno z badań wykazało, że już w ciągu kilku minut od rozpoczęcia oglądania prn powstaje niezwykle intensywny impuls powodujący nadmiarową produkcję dht w bardzo krótkim czasie, więc to by wskazywało, że bardziej szkodliwa jest częsta i krótkotrwała aktywność 5 alfa reduktozy, niż sam poziom testosteronu.
@stigmatic:

Jak najszybciej a najlepiej już od dzisiaj przestańcie wchodzić na strony typu XXX oraz zróbcie sobie kilkutygodniową przerwę od wszystkiego co jest z tym związane, tak Mirki łącznie z kontaktami z partnerkami, żonami i kochankami itp.

Jeśli wytrzymacie przynajmniej te 4 tygodnie będziecie mogli się przekonać, czy nadmiar tego typu wrażeń jest przyczyną Waszych problemów z łysiną, ponieważ na skórze zaczną pojawiać się nowe młode włoski i wyczujecie je pod
Panowie nie dokonałem tego wpisu aby tu kogoś umoralniać itp, lecz chciałem się podzielić informacją, która jest osobiście potwierdzona, to info dla kogoś, kto być może zastanawia się nad przeszczepem za duże pieniądze albo poszukuje coraz to nowych specyfików i kuracji w nadziei, że być może w końcu zadziałają, wiem bo sam to przerabiałem. Jeżeli jesteście jedną z takich osób po prostu dajcie sobie te 5 tygodni wolnego aby sprawdzić, czy wasze