Wpis z mikrobloga

Oglądam HP od początku i żałuję, że dopiero od kilku tygodni, śledzę "wykop". Myślałem, że tu jest poziom "facebookowo-grażynowy", ale dosyć sporo scrollowałem i żałuję, że czasem nie brałem udziału w dyskusjach :). Pozdrowienia dla osób nie dających się propagandzie lektora i myślących samodzielnie :). Podzielam opinię wilelu, że zrobili kozła ofiarnego z Marka i Dawida, a edyt tej edycji jest strasznie tendencyjny.
#hotelparadise
  • 27
@mykawz300: Brak ci argumentów i wjeżdżasz na "rodzinę", i ty śmiesz Hugolinę krytykować? Jak ci psycha siadła i dodałaś na czarno to japa cicho, zresztą widzę, że sama się wsadziłaś w kaftan, to bądź konsekwentna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@avirant: Rozumiem :). Widziałem, w jakimś poście pisałeś, że reality to Twoje "guilty pleasure", mam dokładnie tak samo, ale nie spodziewałem się, że ktoś tego określenia tutaj używa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@avirant: no, masz szczęście bejbi ( ͡~ ͜ʖ ͡°) jeszcze daleko mi do boomerstwa, ale karyna to tez bym nie chciała być nazwana

Nieee, akurat ja pierwszy komentarz usunęłam, bo cały czas się uczę jak się robi ruchy tu i za pierwszym razem nie udało mi się zacytować tekstu, a czemu ktoś usunął swój to już nie wiem ¯_(ツ)_/¯