Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 52
968 195 + 104 = 968 299

Ten oto bandyta na zdjęciu chciał mnie dzisiaj zjeść, ledwo udało mi się ujść z życiem ( ͡º ͜ʖ͡º) (na dole dodam jeszcze filmik z bestią XD)

104 symbolicznie od święta, ale nie orzełek na mapie a kwadraty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Start szuterkiem po wałach. Dzisiaj był chyba jakiś dzień kruka, bo przez długi czas chodziła/latała ich masa.
Za szuterkiem pora na dobry asfalt, odcinek Dobrzykowice - Nadolice Wielkie standardowo bardzo spoko, a dalej już nawierzchnia różnego sortu.
Pierwszy kwadrat do zaliczenia i oczywiście pierwsza atrakcja, wcześniej wspomniana bestia XD Przyjemna psina, chociaż gdybym kręcił korbą to pewnie by chętnie złapał za nogawkę :D
Kwadraty do samej Bystrzycy były w większości bezproblemowe, chociaż niektóre dosyć wolne (jeden kilometrowy ogonek musiałem przespacerować). Ogólnie drogi pożarowe są tam zachęcające do powrotu (w mapach googla kilka kwadratów dalej jest nawet Leśna autostrada) i lasy w okolicy Bystrzycy mają spory potencjał na luźne kręcenie.
Powrót bez szału, co prawda popularny, ale nudny kawałek z dobrym asfaltem (+ dzisiaj trochę wmordewind) Oława --> Kotowice --> Swięta Katarzyna --> Wrocław.
A centrum Wrocławia, standardowo. Wszyscy dzisiaj się zjechali i im bliżej ratusza tym większa dżungla.

Do dzienniczka:

- Trochę mnie zachęca pomysł.. Ale jaki? No taki kuźwa sprytny XD czyli podczas dwóch tras do końca roku powiększyć niebieski kwadrat z 33x33 na 37x37.
- Pierwszy raz od bardzo dawna zamówiłem coś z ali.. lampkę która ma przyjść na początku grudnia :D (dla zaciekawionych: TOWILD CL1200, wersja z pilotem)
- Dzisiejszy prowiant: 100g żelków + 1,2L biedronkowego ice tea

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw #rowerowywroclaw #gravel

Skrypt | Statystyki
donmateok - 968 195 + 104 = 968 299

Ten oto bandyta na zdjęciu chciał mnie dzisiaj z...

źródło: comment_1668189198B8UYh4aREKNAeFi6r1qt5y.jpg

Pobierz
  • 10