Wpis z mikrobloga

Mircy, mam poważne pytanko (a nawet kilka). Czy mozna w tym kraju nie deklarować się ani jako lewak ani prawak? Czy wszystko musi być czarne lub białe? Czy można jednocześnie #!$%@?ć PIS, PO, SLD, PSL i Konfederację naraz? Czy można uważać, że każda z tych partii ma w jakichś kwestiach rację? Albo mieć to po prostu w dupie? Czy można popierać LGBT, a jednocześnie być dobrym katolikiem? Czy można kultywować tradycyjne wartości, a jednocześnie mieć #!$%@? na kościół?

#!$%@? mać, raz do roku obchodzimy święto upamietniające najpiękniejszy moment w historii naszego kraju, a ciągle słyszę kłótnie kto jest prawdziwym Polakiem, a kto nie. Ten lewak, ten prawak, ten pedał, a ten katotaliban.

#!$%@? mam w te podziały i wojenki. Ja jestem Polakiem.

#swietoniepodleglosci #11listopada #polska #gorzkiezale
DostawcaKaloszy - Mircy, mam poważne pytanko (a nawet kilka). Czy mozna w tym kraju n...

źródło: comment_1668248471GlfdEK3rYudGGJTE56ScOQ.jpg

Pobierz
  • 7
Czy mozna w tym kraju nie deklarować się ani jako lewak ani prawak?


No ja mogę. Póki co nikt tego nie kontroluje...

Czy można jednocześnie #!$%@?ć PIS, PO, SLD, PSL i Konfederację naraz? Albo mieć to po prostu w dupie?


Można, ba, możesz założyć własną i zdobyć mój głos na przykład. A na razie jest jak jest i ja znów zagłosuję wyłącznie PRZECIW, niestety...

Czy można popierać LGBT, a jednocześnie być dobrym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DostawcaKaloszy: Kto Ci broni? Ja wywodzę się z prawicowego domu, ale zdystansowałem się od tego. Najbardziej drażni mnie patrzenie na historię jakby wszystko co dobre od czasu Mieszka I robili niewskalani prawicowcy i prawdziwi Polacy a wszystko co złe lewica i inni. Trzeba starać się być dobrym człowiekiem na codzień, to jedyne co jest prawdziwie ważne.
Czy można jednocześnie #!$%@?ć PIS, PO, SLD, PSL i Konfederację naraz?


@DostawcaKaloszy: ja na to patrzę inaczej. Nie uważam, że należy kogoś "#!$%@?ć" albo "nie #!$%@?ć". Staram się oceniać postawy / zachowania / pomysły / inicjatywy, a nie osoby szufladkując je wg takich czy innych kategorii.
W efekcie jestem w stanie docenić dobrą inicjatywę partii czy osoby, z której poglądami nie jest mi po drodze. Analogicznie, nie widzę takich ludzi, w
@lubie_jablka nikt mi nie broni, kolego. Mój post to tylko luźny komentarz, podszyty odrobiną frustracji, odnośnie tych wszystkich, niepotrzebnych podziałów.

Zajebiście, że masz własne podejście do tego. Byleby zachować otwartą głowę.
Czy można popierać LGBT, a jednocześnie być dobrym katolikiem?


@DostawcaKaloszy: W tym przypadku nie. Wykładnia KK jest jasna - uznają, że stosunki homoseksualne są grzechem. Będąc katolikiem jesteś zobowiązany do przestrzegania zasad ustalonych przez KK. Tak samo nie można być dobrym katolikiem nie żyjąc w czystości lub przynajmniej nie próbując jej zachować albo wspierając ruch pro-aborcyjne. Na łono Kościoła (jako wspólnoty) może powrócić każdy, ale będziesz wtedy zobowiązany do przestrzegania konkretnych