Wpis z mikrobloga

OOO TAK OOO TAK witam wszystkich wykopkowych przegrywów!

Teraz znam tą tajemną wiedzę! Słuchajcie, dziewczyny same za mną latają i wołają niczym w memach @LajfIsBjutiful

"incelu stój, stój incelu, prawiczku kochany! daj mi dotknąć twoich spoconych zakoli, są takie śliczne!"


Wystarczy znać ten JEDEN PROSTY TRICK - daj jej PRZESTRZEŃ - popatrz jej w oczy, nic nie mów i patrz się jak creep, wywołaj niezręczną ciszę ... i czekaj aż ona wyciągnie gaz z torebki i psiknie ci w oczy. Pozwól jej cię gonić, one pragną twoich zakoli!

Jeden rabin powie tak, drugi inaczej... Pamietam jeszcze jak w 2012 roku na szkoleniu arcy-mistrzów PUA mówili, żeby za wszelką cenę nie dopuszczać do cisz na randce, bo to zabija atrakcyjność. Mam mieszane uczucia.

Ale dzięki Kamil z Soszjal Dajnamiks, dzięki tobie #wychodzimyzprzegrywu

Autorzy kursu @eldzej_10 @jah00 @LatajacyJeczmien

#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
P.....c - OOO TAK  OOO TAK  witam wszystkich wykopkowych przegrywów!

Teraz znam tą...
  • 11
Autorzy kursu


@Pozytywny_gosc: No jeżeli mnie wiążesz z takimi kursami to znaczy, że nawet nie czytałeś tego co już 100 razy pisałem. Zrozum, problemem jest twoja #!$%@? psychika, dla której już nie ma nadziei na jakąkolwiek pomoc, a wygląd to tylko wymówka. Napiszę kolejny raz: Jeżeli jesteś brzydalem, ale laska cię pozna i zobaczy, że jesteś ogarniętym gościem, zachowujesz się jak prawdziwy facet, brzmisz jak facet i robisz jak facet, to
@Jah00: ech a my ile razy będziemy tłumaczyć że przegryw z mindsetem alfy wygląda jak debil, jak małpa udająca człowieka? Dzisiaj ten model może być kaleką intelektualnym, ciamajdą, ale wygląd zapewni mu dostęp do kobiet, zaś przegryw z całą wiedzą PUAmoze najwyższej szpanować przed lustrem. Kobiety nie interesują się przegrywami w ogóle! Czasy są tinderowe a wygląd to wszystko. Reszta gadek to cope i samooszukiwanie się.
@Jah00 Ale wysryw. Zrozum to wreszcie gadzi mózg aktywuje się, gdy widzi atrakcyjną mordę i wzrost. Jesteśmy ssakami i nasze mózgi reagują na to co ładne. Nie kobieta takiego faceta potraktuje jak kolegę, a nie obiekt seksualny.
@gnomol: Nieraz można dostać cockblocka jak z pozoru ładna laska okaże się #!$%@? i w drugą stronę - jak brzydsza laska okaże się mega spoko, to również widzisz w niej coś więcej. Wątpię, że tylko ja tak mam. Jesteśmy zwierzętami, ale mamy też świadomość, inteligencję, gdyby każdy się kierował naszą zwierzęcą stroną, to nie byłoby monogamii, każdy by ruchał co wlezie, byłoby bezprawie, dżungla, każdy by chciał rozprzestrzenić geny, bo przecież
Jesteśmy ssakami i nasze mózgi reagują na to co ładne


@gnomol: Jeżeli tak by było to podobaliby ci się ładni mężczyźni tak samo jak ładne kobiety, więc jest to oczywista bzdura. Atrakcyjne seksualnie cechy są ściśle określone i różne dla kobiet i dla mężczyzn, wypracowane przez tysiące lat ewolucji. Przeżywały dzieci rodzone przez zdrowe młode kobiety, dlatego facetom takie się właśnie podobają. Przeżywały także dzieci, które wraz z matką miały zapewnione
@Jah00 Zgadza się te cechy są ściśle określone na płci, chyba nie musiałem tego opisywać, bo to oczywiste.
Reszta Twojego wpisu to w dużym stopniu zakłamywanie rzeczywistości.
Tak kobiety są z brzydkimi facetami dla pieniędzy, ale nigdy o takich gościach nie myślą na poważnie.