Wpis z mikrobloga

Bartosiak jaki to jest żałosny człowieczek. Tak bardzo potrzebuje sobie samemu pompowac ego i wdychać premium copium, że to aż żenujące. Swoje wynurzenia dla pelikanów ne temat jego całkowitej pomyłki na temat wojny na Ukrainie i tzw. "armi nowego wzoru" wygłasza pod hasłem "Miałem Rację" ()
Na dowód zdjęcie z UŁ

#bartosiak #zychowicz #wolski #wojczal #napierala #woja #geopolityka #ukraina
źródło: comment_1668338050czADsrMojcbKtIMHLFrqkF.jpg
  • 84
@bkce: Chyba nie aż taki kraniec, bo #!$%@? poznałem dzięki wykopowi i nieironicznie lubię go bardziej niż Wolskiego, Wojczala czy Bartosiaka. Wyleczył mnie z Bartosiakizmu, chociaż już wcześniej Bartosiak budził moją nieufność bo widać, że to cwaniak. Szczególnie widac było jak w kanale sportym wcika swoją kit książkę jak sprzedawcy garnków. Za to jestem potężnemu doktorwi wdzięczny. I to mimo, że widziałem jego wszystkie meltdowny od marca chyba. ( ͡°
@Miii_Kiii: Tu nie chodzi o ego, a o biznes. Wiadomo, że w większości na takie spotkania nie przychodzą ludzie, którzy znają się na temacie. Tekst "miałem rację" przyciągnie dużo więcej chętnych, a przeciętny odbiorca czytający taki baner tego nawet nie zweryfikuje. Przyjdzie z ciekawości, posłucha lania wody, zada pytanie w stylu "panie doktorze, co Polska powinna teraz zrobić, jak pan sądzi?" i pójdzie, może nawet kupi później książkę ¯\(ツ)_/¯ Bartosiak
@Miii_Kiii: Wcale nie z dupy, z dupy jest porównanie do Barta. Zasięgi, opinia wariata. Serio bliżej mu do patostreama niż sprzedaży garnków czy tam książek przez neta przez nasze pokemony. Wyobrażasz sobie Jaro, Barta, Zycha czy nawet Sykulskiego lub Grygucia, który w połowie streama bodajże o Etruskach zaczyna #!$%@?ć, bo ktoś napisał coś na czacie? Pod ręką mam to: https://www.youtube.com/watch?v=y5QMBgt-ujo&t=3249s

Serio, przeceniasz Piotrule. To jest niszowy ewenement na tagu ludzi śledzących
@bkce: Tak, przyznam ci rację, że właśnie po praz pierwszy zapaliła mi się czerwona lampka jak zaczął wychwalać tzw. prywatną "uczelnie wyższą" nad państwowe uczelnie. Oczywiście edukacja wyższa w Polsce jest na bardzo kiepskim i antyludzkim poziomie, ale edukacja wyższa prywatna, to po prostu, bez owijania w bawełnę, to szkoły dla upośledzonych umysłowo. Także gdy zaczął to wychwalać, przez zaślepienei swoim naryzmem i niemożność przyznania się do porażki, to była dla
@Miii_Kiii: Miał racje i dalej będzie dobrze trafiał. Niektórych to bardzo boli, bo nie mają takich możliwości intelektualnych ani finansowych. Taki obraz polaczków, małych ludzi, którzy zamiast się cieszyć. Mają garba i bulgoczą z zazdrości.
@RedTiger: Nie bardzo wiem, czego miałbym zazdrościć. Mam zupełnie inne zainteresowania zawodowe i styl życia. W ogóle inna dziedzina życia, a wynerzenia geopokemonów już dawno przestałem śledzić od kiedy okazało się że się pomylili dosłownie we wszystkim. Bardziej mnie kręci w tym temacie szkalowanie na wypoku i czytanie memików.
@Miii_Kiii: Mnie bawi z kolei jak brandzluje się określeniem "naukowiec". Żaden z niego badacz, to zwykły dydakty jak 80% wykładowców i żaden w tym wstyd. Jednak wyraźnie widać, że określenie dydaktyk go boli. Oczywiście musi coś pisać aby robić stopnie, ale żadnych wielki kwerend w bibliotekach światowych nie robi. Wystarczy rzucić okiem na jego przypisy w pracach. Książki, książki, Marcina Wojciechowska, książki. xD

Ja z kolei jestem, z patostreamów w wydaniu
@Miii_Kiii:
napierala ma racje, ze bartosiak to nieudana kopia friedmana, ten sam szkielet i rozumowanie geopolityczne plus troche buzzwordow zeby nie wygladala na zbyt zerzniete od niego - jak chcesz wiecej bartosiaka to czytaj friedmana, bo on jednak jest bardziej obcykany, ale jeden i drugi tak samo bladza, sprawdz sobie co pisal friedman o ukrainie w swojej ostatniej ksiazce przed atakiem rosyjskim w 2014 roku "flashpoints", ALE ZEBY ZAUWAZYC ZE BARTOSIAK
@bkce: Ja to ogólnie uważam, że słowo naukowiec czy badacz powinno być zakazane w kontekście dziedzin humanistycznych. Jak byłem kiedyś na erazmusie na uniwerku w Groningen to na jednej konferencji podsłuchałem, jak profesorowie między sobą, z politowaniem mówili o tej kategorii badaczy: "non-data scientist". Uważam, że to dobre określenie.
@bkce: O nie ja nigdy żadnych patostreamerów nie oglądałem i nie zamierzam, ani żadnego MMA ani nic z tych rzeczy. Widziałęm tylko imbę na wykopie z 7 lat temu takiego ziomka co bił swoją dziewczyne przed kompem pijany i był chyba jednym z pionierów patostremerstwa. Potem zbanowałem wszytskie tego typu tagi.
@grypa-grypowska: Friedmana znam bardzo dobrze, przesłuchałem kilka lat temu chyba 2 audiobooki od niego. Ta jego książka 100 years czy coś to już taki cringe, sci-fi bez żadnej merytorycznej treści. Skok na kasę łakomych na pochwały p0laczków co to marzą o imperium. Tez uważam go za zwykłego cwaniaczka. Chociaż spod jego skrzydeł wyrósł Zeihan, więc tutaj jest niuans. Też uważałem, że Bartosiak to taki polski fFeidman-wanabbe. Spoko, że #!$%@? też doszedł
@Miii_Kiii: A czy mówię, że ty oglądasz patostreamy? Generalizuję. Mam plugawe wykształcenie huma, ale od lat jestem związany z branżą techniczną. Widzę, jak z kumplami, poważnymi ludźmi lubimy się od odmózdrzyć przy podobnych tematach. W czasach przed covidowych na open space w porach branchu czy obiadowej królowały: teorie spiskowe, obcy, von Daniken czy Szkolna 17. Przecież nikt z nas, w to nie wierzył, a dla czystego funu przekonywaliśmy się kto ma
Noam Chomsky


@bkce: Odleciał tak samo, jak Korwin. Ludzie w pewnym wieku powinni zająć się jedzeniem kaszki mannej w domu spokojnej starości. Nie wypowiem, się do merytoryki jego dorobku naukowego, ale to co mówi teraz, każe mi sądzić, że dobrze pod kopułą nie miał nigdy, podobnie jak Korwin.

https://kyivindependent.com/tech/europes-largest-tech-conference-withdraws-invitation-to-pro-kremlin-speakers-after-backlash
@kaczafi8: Przecież w ANW proponował szkieletowe jednostki zmechu, lekką piechotę jako dodatek, drony i mielenie Ruskich w strefie śmierci. Dokładnie tak jak Ukraińcy to zrobili - na początku lekka piechotą rozwalała masę sprzętu, potem słynne Bayraktary, ostatnio zrobili Ruskim strefę śmierci na ich wysuniętym Chersonskim przyczółku, a pod Charkowem w pierwszych dniach walczył szkieletowy zmech. 1:1 to co opisywał Bartosiak ZANIM WYBUCHŁA WOJNA. Większość krytyków ANW #!$%@? się do tej lekkiej
@Miii_Kiii wiesz co jest żenujące? Że 80% ludzi nie wiedziałaby o bartosiaku i innych #!$%@?, gdyby nie osoby które muszą pałować wiplera do tych zjebów pisząc jak to oni są #!$%@?. Robisz im w ten sposób reklamę, jakby każdy normalny człowiek przechodził obojętnie koło tych zjebów to tych zjebów byłoby dużo mniej. Nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili.
@Miii_Kiii: no jesli chodzi o behawioryzm ludzki to przeciez algorytmy facebooka czy google wiecej odkrywaja niz przez 2000 lat niz ci wszyscy filozofowie i mysliciele humanistyczni wymyslili( ͡° ͜ʖ ͡°), klikamy na tagu napierala bo nas algorytmy big techu tutaj zebraly