Wpis z mikrobloga

Bartosiak jaki to jest żałosny człowieczek. Tak bardzo potrzebuje sobie samemu pompowac ego i wdychać premium copium, że to aż żenujące. Swoje wynurzenia dla pelikanów ne temat jego całkowitej pomyłki na temat wojny na Ukrainie i tzw. "armi nowego wzoru" wygłasza pod hasłem "Miałem Rację" ()
Na dowód zdjęcie z UŁ

#bartosiak #zychowicz #wolski #wojczal #napierala #woja #geopolityka #ukraina
Miii_Kiii - Bartosiak jaki to jest żałosny człowieczek. Tak bardzo potrzebuje sobie s...

źródło: comment_1668338050czADsrMojcbKtIMHLFrqkF.jpg

Pobierz
  • 84
@Miii_Kiii: Wcale nie z dupy, z dupy jest porównanie do Barta. Zasięgi, opinia wariata. Serio bliżej mu do patostreama niż sprzedaży garnków czy tam książek przez neta przez nasze pokemony. Wyobrażasz sobie Jaro, Barta, Zycha czy nawet Sykulskiego lub Grygucia, który w połowie streama bodajże o Etruskach zaczyna #!$%@?ć, bo ktoś napisał coś na czacie? Pod ręką mam to: https://www.youtube.com/watch?v=y5QMBgt-ujo&t=3249s

Serio, przeceniasz Piotrule. To jest niszowy ewenement na tagu ludzi śledzących
@bkce: Tak, przyznam ci rację, że właśnie po praz pierwszy zapaliła mi się czerwona lampka jak zaczął wychwalać tzw. prywatną "uczelnie wyższą" nad państwowe uczelnie. Oczywiście edukacja wyższa w Polsce jest na bardzo kiepskim i antyludzkim poziomie, ale edukacja wyższa prywatna, to po prostu, bez owijania w bawełnę, to szkoły dla upośledzonych umysłowo. Także gdy zaczął to wychwalać, przez zaślepienei swoim naryzmem i niemożność przyznania się do porażki, to była dla
@Miii_Kiii: Miał racje i dalej będzie dobrze trafiał. Niektórych to bardzo boli, bo nie mają takich możliwości intelektualnych ani finansowych. Taki obraz polaczków, małych ludzi, którzy zamiast się cieszyć. Mają garba i bulgoczą z zazdrości.
@RedTiger: Nie bardzo wiem, czego miałbym zazdrościć. Mam zupełnie inne zainteresowania zawodowe i styl życia. W ogóle inna dziedzina życia, a wynerzenia geopokemonów już dawno przestałem śledzić od kiedy okazało się że się pomylili dosłownie we wszystkim. Bardziej mnie kręci w tym temacie szkalowanie na wypoku i czytanie memików.
@Miii_Kiii: Mnie bawi z kolei jak brandzluje się określeniem "naukowiec". Żaden z niego badacz, to zwykły dydakty jak 80% wykładowców i żaden w tym wstyd. Jednak wyraźnie widać, że określenie dydaktyk go boli. Oczywiście musi coś pisać aby robić stopnie, ale żadnych wielki kwerend w bibliotekach światowych nie robi. Wystarczy rzucić okiem na jego przypisy w pracach. Książki, książki, Marcina Wojciechowska, książki. xD

Ja z kolei jestem, z patostreamów w wydaniu
@Miii_Kiii:
napierala ma racje, ze bartosiak to nieudana kopia friedmana, ten sam szkielet i rozumowanie geopolityczne plus troche buzzwordow zeby nie wygladala na zbyt zerzniete od niego - jak chcesz wiecej bartosiaka to czytaj friedmana, bo on jednak jest bardziej obcykany, ale jeden i drugi tak samo bladza, sprawdz sobie co pisal friedman o ukrainie w swojej ostatniej ksiazce przed atakiem rosyjskim w 2014 roku "flashpoints", ALE ZEBY ZAUWAZYC ZE BARTOSIAK
@bkce: Ja to ogólnie uważam, że słowo naukowiec czy badacz powinno być zakazane w kontekście dziedzin humanistycznych. Jak byłem kiedyś na erazmusie na uniwerku w Groningen to na jednej konferencji podsłuchałem, jak profesorowie między sobą, z politowaniem mówili o tej kategorii badaczy: "non-data scientist". Uważam, że to dobre określenie.
@bkce: O nie ja nigdy żadnych patostreamerów nie oglądałem i nie zamierzam, ani żadnego MMA ani nic z tych rzeczy. Widziałęm tylko imbę na wykopie z 7 lat temu takiego ziomka co bił swoją dziewczyne przed kompem pijany i był chyba jednym z pionierów patostremerstwa. Potem zbanowałem wszytskie tego typu tagi.