Wpis z mikrobloga

Bartosiak jaki to jest żałosny człowieczek. Tak bardzo potrzebuje sobie samemu pompowac ego i wdychać premium copium, że to aż żenujące. Swoje wynurzenia dla pelikanów ne temat jego całkowitej pomyłki na temat wojny na Ukrainie i tzw. "armi nowego wzoru" wygłasza pod hasłem "Miałem Rację" ()
Na dowód zdjęcie z UŁ

#bartosiak #zychowicz #wolski #wojczal #napierala #woja #geopolityka #ukraina
Miii_Kiii - Bartosiak jaki to jest żałosny człowieczek. Tak bardzo potrzebuje sobie s...

źródło: comment_1668338050czADsrMojcbKtIMHLFrqkF.jpg

Pobierz
  • 84
@bkce: Chyba nie aż taki kraniec, bo #!$%@? poznałem dzięki wykopowi i nieironicznie lubię go bardziej niż Wolskiego, Wojczala czy Bartosiaka. Wyleczył mnie z Bartosiakizmu, chociaż już wcześniej Bartosiak budził moją nieufność bo widać, że to cwaniak. Szczególnie widac było jak w kanale sportym wcika swoją kit książkę jak sprzedawcy garnków. Za to jestem potężnemu doktorwi wdzięczny. I to mimo, że widziałem jego wszystkie meltdowny od marca chyba. ( ͡°
@Miii_Kiii: Tu nie chodzi o ego, a o biznes. Wiadomo, że w większości na takie spotkania nie przychodzą ludzie, którzy znają się na temacie. Tekst "miałem rację" przyciągnie dużo więcej chętnych, a przeciętny odbiorca czytający taki baner tego nawet nie zweryfikuje. Przyjdzie z ciekawości, posłucha lania wody, zada pytanie w stylu "panie doktorze, co Polska powinna teraz zrobić, jak pan sądzi?" i pójdzie, może nawet kupi później książkę ¯\(ツ)_/¯ Bartosiak