Wpis z mikrobloga

@Man_of_Gx:

Gość jak tym ruszał w drogę to nie wiedział że nie ma żadnej kontroli nad moto na postoju? Z krawężnika wsiadał?

Przecież zatrzymał się normalnie i dawał radę ze swoim wzrostem.
Tylko później coś odwalił z tym wskakiwaniem. Zdarza się.

Pewnie cię to zaskoczy ale ludzie jeżdżą na takich moto, jakie lubią. Jak ktoś jest niski nie musi jeździć cruiserem. Sam mam lekko ponad 1.70 a większość życia jeździłem na
@PiotrFr: Wzrostu mam podobnie i jedno moto z siodłem na 96 cm i jeszcze dziada trzeba kopnąć jak już się wsiądzie, jak się zbieram jechać to zabawnie wygląda :-)

Nie miał pełnej stopy na ziemi jak siedział prosto na siodełku, jak się nie ma skila i nie zna sztuczek się nie wsiada, to bardzo proste.

Gx
@Man_of_Gx: jak nauczyć się jeździć na motocyklu z wyższym siodłem i jak poznać te sztuczki w takim razie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie zrobił nic strasznego, następnym razem będzie wiedział, mało jest na świecie osób które zawsze i w kazdej sytuacji zachowają zimną krew a on spanikował i to go pogrążyło
@Man_of_Gx: położył mu się motocykl w wyniku błędu - niekorzystnie na drodze co spowodowało niebezpieczną sytuację. Nic więcej się nie stało, większość motocyklistów ma takie "parkingowki" w swojej karierze. Całe szczęście że tutaj mamy takich wybitnych rajderów którzy nigdy nie popełnili błędu bo już od pierwszego dnia po odebrania prawka jeździli doskonale - bo chyba nie powiesz mi że po odebraniu prawka mimo tego że nie miałeś spektakularnych umiejętności wsiadłeś na
@Sahkez: Popełniłem wszystkie błędy, nawet takie których byś nigdy nie wymyślił, niektóre nawet opisywałem na wykopie :-)
I właśnie z ich sumy biorą się moje opinie.
A teraz spakuj się na czarną.

Gx
@Man_of_Gx: A gdzie sie uczyc tego skilla? Jezdzac w kolko po podworku, zeby nikt nie nagral jak popelnisz blad? No chyba nie. Gosc glupio zrobil, chyba wyobraznia za bardzo podzialala. Natomiast nie wiem o co ci chodzi z jego wzrostem. Gosciu nie jest karaknem, normalnie staje i sie podpiera. Glupi byl sam pomysl lub wykonanie. Raczej mozna sie domyslic oczami wyobrazni jak moze sie skonczyc stawanie na jednym podnozku podczas, gdy
@PepeXD: poza całą dyskusją powyżej to warto zaznaczyć, że cała ta sytuacja pokazuje typowe polskie szambo drogowe - bmw porzucone, niech się inni martwią, do tego ludzie, którym się tak bardzo śpieszy, że nie są w stanie poczekać 10s dłużej (tak jak artysta od przewrotki), tylko pchają się na przeciwległy pas. Szacun dla drugiego motocyklisty, że się zatrzymał i pomógł.