Wpis z mikrobloga

@mmm_MMM: jak ktoś wyje, że Argentyna bee, a Belgia powinna być w faworytach to już wiem, że się zatrzymał z wiedzą o reprezentacjach gdzieś ma ostatnim mundialu. W ogóle jakieś dwadzieścia reprezentacji powinno być w No real chances. Wszystkie poza Francją, Hiszpanią, Portugalią, Anglią, Brazylią, Argentyną, Belgią, Niemcami i Holandią. W need a miracle Dania, Chorwacja, Urugwaj. Reszta może zrobić pojedyncze niespodzianki, ale nie w kilku kolejnych spotkaniach.
  • Odpowiedz
Polska drużyna to kompletne patałachy, zawodnicy w ogóle nie biegają, zero poświęcenia, aż byłem zdziwiony że rok temu to przeszło bez echa, oni wyglądali i zachowywali się jakby byli po tygodniowej libacji alkoholowej, pogubieni jak dzieci we mgle, zobaczycie że teraz przy 30 stopniowym upale zmiękną po 5 minutach i będą mieli Meksyk dosłownie i w przenośni, nawet Robercik nie pomoże, oni już przegrali, mogli nie lecieć, szkoda śladu węglowego xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mmm_MMM: Ta lista to jakiś żart. Jakim ignorantem trzeba być, żeby stawiać nas pod Tunezja, Walia i Ghana…
@crookedman: realistą. Polska nie wyjdzie nawet z grupy mając w niej Meksyk i Argentynę
  • Odpowiedz
@mmm_MMM: Francja też wiele nie pokaże. Ma świetny atak, ale w pomocy spore braki (Kante, Pogba). Już wyżej bym postawił Belgię i Danię.
  • Odpowiedz
@dziolejos: dobra, może do top tieru nie, ale popatrz sobie na ich grupę: Holandia, Katar, Ekwador i oni. Jeśli nie pójdą żadne wałki z Katarem (jak w Korei w 2002) to z placem w nosie Senegal wychodzi z 2 miejsca. Po wyjściu z grupy mogą trafić na: Anglię/USA/Walię (Iran raczej nie wyjdzie z grupy B, nie oszukujmy się). Czy Senegal wygrałby z Walią/USA? Według mnie tak. Czy Anglia potrafi wtapiać na
  • Odpowiedz
jak ktoś wyje, że Argentyna bee, a Belgia powinna być w faworytach to już wiem, że się zatrzymał z wiedzą o reprezentacjach gdzieś ma ostatnim mundialu. W ogóle jakieś dwadzieścia reprezentacji powinno być w No real chances. Wszystkie poza Francją, Hiszpanią, Portugalią, Anglią, Brazylią, Argentyną, Belgią, Niemcami i Holandią. W need a miracle Dania, Chorwacja, Urugwaj. Reszta może zrobić pojedyncze niespodzianki, ale nie w kilku kolejnych spotkaniach.


@F1A2Z3A4: Ja bym mimo
  • Odpowiedz
@sadge: Ano właśnie. Śmianie się z Ghany to arguement z dupy, bo ktoś sobie pomyśli ,"haha murzyny z Afryki, orzeszki banany", a mają całkiem zaradna drużynę.
Imho, lepszą od Polski i miło się patrzy na ich grę. Zawsze im kibicuję.
  • Odpowiedz