Wpis z mikrobloga

@F1A2Z3A4: No i co z tego? Widać było że tam Messi gra sobie a reszta sobie. Pamiętam to dokładnie, śledziłem wówczas Argentynę dokładnie, bo założyłem się z kumplem przed mundialem kto wygra i postawiłem na Argentynę a ona na Niemcy. I tak nie wiem jakim cudem wtedy zaszli tak daleko.
  • Odpowiedz
@mmm_MMM: wzburzenie w komentarzach nt polski mnie zaskakuje xD na prawdę myślicie że Polska ugra coś więcej niż mecz o honor?

Bardziej bym strzelał że Katar będzie ostro pchany. W ms 2015 w piłce ręcznej Katar został wepchnięty do finału po drodze odprawiając Słowenię, Niemcy, Polskę. tutaj będzie podobnie, nie po to szły łapówki do fify żeby po 3 meczach kończyć udział
  • Odpowiedz
@mmm_MMM: Wielu tutaj pruje się o Walię i Ghanę. Ghana w RPA cudem nie awansowała do półfinału, a Walia ma Garetha i innych graczy którzy grają w PL więc na papierze mają od nas większe szanse.
  • Odpowiedz
Jakim ignorantem trzeba być, żeby stawiać nas pod Tunezja, Walia i Ghana…


@crookedman: Jakim ignorantem trzeba być, żeby myśleć, że jesteśmy nie wiem poziom wyżej xD Od tunezji jasne, ale z Walią to były bardzo wyrównane spotkania, a Ghana to ma sporo dobrych grajków. Na pewno mają bardziej zblinasowaną drużynę, bo mają dobrych i ofensywnych i defensywnych pomocników, a taki Inaki Williams już widzę, jakby obiegał Glika czy innego Bednarka jak
  • Odpowiedz
Ta lista to jakiś żart. Jakim ignorantem trzeba być, żeby stawiać nas pod Tunezja, Walia i Ghana…


@crookedman: wystarczy spojrzeć w jaką stronę leci wykres od 2016 roku i na ostatnich selekcjonerów xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: tak, od 40 meczów mają kółko wzajemnej adoracji i grają 6 reprezentacji w kółko ze sobą, coś podobnego jak wieczysta grała w V lidze, też wszystkich klepała do zera.
Nie piszę, że nimi wygramy, bo nie ale o trójce mogą pomarzyć.
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi
@F1A2Z3A4
Dobra mejweniz wszyscy wiemy o serii i copa america. Tylko zobacz sobie na te zwycięstwa.
Na te 35 meczy, prawie wszystko kręci się wokół Ameryki, co oczywiście robi wrażenie, ale bez przesady. Kolumbia, Chile w kryzysie, Urugwaj też nie jest tak silny jak był 4 czy 8 lat temu.
Skład nie wygląda jakoś super miażdżąco
  • Odpowiedz