Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw

Piszę z anonimowych bo mieszkam za granicą, a ten portal to syf i nie da się zarejestrować na inny niż polski numer.

Czytam te wasze wysrywy tutaj i jestem pełen podziwu, że udało wam się zamknąć tak szczelnie w tej waszej bańce. Odstawiacie jakieś cyrki z mierzeniem sobie nadgarstków, zastanawiacie się czy 179 to koniec, a czy 190 to zawsze wygrana. Powiem wam czemu przegrywacie, jesteście po prostu próżni i głupi. Kiedyś tu był taki przegryw Polkopski, nawiązałem z tym gościem kontakt,.było mi go żal. Typ okazał się toksycznym, dwulicowym głupkiem, z którym po prostu nie było o czym rozmawiać. @olaf-wolominski nie przegrywasz dlatego że jesteś niski, chudy, czy dlatego że masz niekorzystny stosunek obwodu nadgarstka to długości przedramienia. Przegrywasz, bo jesteś zakompleksionym,.przemądrzałym małym człowieczkiem, który nie ma sobą nic do zaoferowania, poza nieznoszacym sprzeciwu, aroganckim tonem wypowiedzi.

Mam kumpla albańczyka, chłop ma że 160cm wzrostu i rucha najfajniejsze dziewczyny u nas w pracy. Gówno zarabia bo pracujemy w gówno pracy, jest chudy, ma paskudne zęby, jest biedny.

Ja mam 170cm wzrostu i jakbym się nie golił na łyso, to bym wyglądał jak Jaruzelski. Mam dwójkę dzieci z zajebistą dziewczyną, która pojechała za mną na drugi koniec świata. Przecież poza sobą, ja nie mam nic. Jestem biedny, brzydki, niski, łysy.

Pamiętam jak zdawałem prawo jazdy, to mój instruktor, paskudny krasnal, pokazywał mi filmiki nagrane po kryjomu jakimś gównianym telefonem, jak rucha te wszystkie kursantki. Jedna była tak wysoka, że jak ją ruchal, to musiał stać na stosie z jakichś cegieł, bo nie dosięgał. Do tego, był naprawdę paskudny,.ale był spoko, miał gadane, umiał bajerowac.

Kolejna sprawa, to osławiony filmik z Alanem kwiecinskim, gdzie kładziecie głowę że ta dupa z wywiadu ślini się na typa. Jesteście ślepi, jeśli nie widzicie że typiara najchętniej by się zapadła pod ziemię. Macie jakieś gowniane triczki żywcem wyjęte z filmików PUA frywolnego, że niby dupa jak zaciska usta to chce się ruchać i tak dalej.

Reasumując, jakbym trafił w złym momencie swojego życia na tag #przegryw, nie miałbym dzisiaj rodziny i dzieci, które odziedziczyły po mnie paskudny, naprawdę paskudny kształt głowy i odstające uszy. Przecież z tego tagu bym się dowiedział, że żadna dziewczyna nigdy mnie nie pokocha, żadna ze mną się nigdy nie rozmnoży.

Ale wiecie, NATURA. TYLKO GENY SIĘ LICZĄ

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63716198f457b9087ffbc32b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 70
  • Odpowiedz
Pod względem statusu socjo-ekonomicznego oraz zdolności intelektualnych. Co nie znaczy, że ten status i zdolności wpływają na atrakcyjność.


@RyouNarushima: No to chłopie zdecyduj się albo status socjoekonomiczny i zdolności intelektualne mają znaczenie albo nie xD Gubicie się w tych swoich wyjaśnieniach xD Raz wygląd, raz mroczna triada, innym razem kaska xD
  • Odpowiedz
@eldzej_10: Nie rozumiesz o co mi chodzi. Już o tym wcześniej pisałem na tagu.

Sukces na polu seksualnym, a społecznym to dwie odrębne sprawy.
Urodzisz się czadem w rodzinie deweloperów to peklujesz julki deweloperskie.
Urodzisz się czadem w rodzinie patusów to peklujesz julki patusiarskie.
Urodzisz się tępym czadem to ruchasz tępe julki.
Jesteś czadem intelektualistą to ruchasz "sapioseksualne" julki.

Warunek jest taki, że musisz być atrakcyjny fizycznie to zawsze będziesz miał
  • Odpowiedz
Warunek jest taki, że musisz być atrakcyjny fizycznie to zawsze będziesz miał swoją niszę na związki. Bez tego zostają tylko ONSy z osobami z innych sfer. Tragedia( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RyouNarushima: Biorąc pod uwagę że chadów jest jakieś 10 procent ze wszystkich młodych mężczyzn to w jaki sposób on mają zapełnić zapotrzebowanie wszystkich bądź przynajmniej większości kobiet?

A tych ONSów to już musisz być min 7/10. Wtedy
  • Odpowiedz
ZdrowaStara: co t #!$%@? mitomanie wynocha, tinder jasno mowi a w rl nie raz zagadywalem do lasek i dostalem kosza mimo ze 193cm here i twarz calkiem niezla to i tak mialem problem a ty chcesz tych nieudolnych ludzi wyslac na żer .. nie ma to jak zakolak niski i w dodatku w gownopracy
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
Nie wiem czy w ogóle incele byliby w stanie wejść w jakikolwiek związek. Nawet gdyby różowa ich chciała to po prostu nie wiedzieliby nawet jak się w tym odnaleźć. Tu nie chodzi nawet o charakter tylko o doświadczenie w związku którego oni w żaden sposób nie mieli szans nabyć. Dlaczego? Bo dotąd żadna ich nie chciała. Błędne koło. Po prostu nie mają szczęścia i co by nie zrobili to i tak nic
  • Odpowiedz
@eldzej_10:

Biorąc pod uwagę że chadów jest jakieś 10 procent ze wszystkich młodych mężczyzn to w jaki sposób on mają zapełnić zapotrzebowanie wszystkich bądź przynajmniej większości kobiet?


Jeden czad może na luzie mieć 52 ONSy rocznie, a rekordziści mają wielokrotniści tej liczby na koncie w ciągu roku. Kobieta może czekać miesiącami czy nawet latami na czada i nie będzie jest to bardzo przeszkadzało. Na pewno mniej niż seks z osobnikami o
  • Odpowiedz
Tyle że związki to nie kariera zawodowa. Tu nie musisz mieć nie wiadomo jakiego doświadczenia aby być w związku. Oczywiście fajnie jest być w związkach wcześniej (o ile one kończą się na rozstaniu a nie na rozwodzie, podziale majątku, przyznaniu opieki nad dziećmi i alimentach ojca) bo wtedy faktycznie uczysz się jak żyć z osobą w związku - widzisz tak naprawdę że każda miłość ma swoje gorsze dni, że nie zawsze jest
  • Odpowiedz