Wpis z mikrobloga

@markhausen:

Ja bym to zaliczył jako morderstwo w afekcie i jej zmniejszył do 6 lat i wypuścił po 3 ¯(ツ)/¯

Iks de, dobrze, że wyroki jednak wydają normalni ludzie
  • Odpowiedz
@FrancescoKemp: nie mam psa i czasami śmieszą mnie komentarze samotnych kobiet odnoszących się do psów/kotów jak do dzieci.
No, ale miałbym duży słoik smalcu ale nie miałbym sąsiada ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Shatter: a może, ale jednak sąd uznał jakąś wersję za prawdopodobną
@Kluskislaskie: patologia na 102, ale nadal akt nie znam. Ciekawi mnie że ten chłop to były pies i miał świetny pomysł na ćwiartowanie ciała xDXD

@Piffpoff91: to chyba nie było normalne osiedle, skoro on zjadł psa, baba była z 25letnim starszym byłym policjantem i ich rozrywką było ciągłe chlanie, więc ani ona ani on dobrzy nie byli
  • Odpowiedz
@Kambiodolor2137: życie za życie to sprawiedliwa kara. Przy czym jeśli psa przetopił na smalec to z psa było więcej pożytku.

I nie, za kundla kara śmierci nie jest adekwatna,


@tellet: kara powinna wystarczać pokrzywdzonemu jeśli ten nie jest w stanie naprawić swoich czynów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ja bym to zaliczył jako morderstwo w afekcie i jej zmniejszył do 6 lat i wypuścił po 3 ¯\(ツ)/¯

Sorki ale dla niektórych pies to członek rodziny. Nie jeden jakby się dowiedział że sąsiad ukradł jego pupila i przetopił go na smalec to chwyciłby za nóż i gnoja sam przetopił ¯\(ツ)/¯

@markhausen: jak ktoś traktuje zwierzę jak członka rodziny to ma problem z banią
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś zabiłby twojego najlepszego przyjaciela to nic byś nie robił i czekał byś aż taka osoba będzie sądzona przez pół roku, aby finalnie dostać 2 lata odsiadki w zakładzie psychiatrycznym, bo był niepoczytalny w momencie dokonania zbrodni?


@Retsew: tak, dokładnie - tak działa praworządność a nie dzikie klanowe zwyczaje vendetty znane w krajach 3 świata
  • Odpowiedz
@picasssss1: Ja #!$%@?ę. O takich zwyczajach wytopu smalcu to słyszałem, że miały miejsce ponad 20 lat temu na najbardziej zabiedzonych i zapomnianych obszarach wiejskich, ale #!$%@? takie rzeczy w 2022 roku. Idź pan w #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@banjo: no może, ale zgadywanie jest bez sensu. Zresztą sama napisałaś, że babka była w związku z policjantem więc już wiadomo, czyją wersja była bardziej prawdopodobna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz