Wpis z mikrobloga

@RiverStar: zaraz niektórzy się do Ciebie przyczepią że "reee, bambinisto!1!!11!oneone1 zwierzęta to nie ludzie", a to że typ co przetopił psa na smalec nie zachował się po ludzku, to już uj.

Ja tam jestem wdzięczna za każde takie wyrwanie chwasta, nie muszę takiego utrzymywać z podatków i bardzo mi się nie podoba, że i tak masę morderców, gwałcicieli, pedofilów i znęcających się nad zwierzętami, czy innymi ludźmi, obywatele muszą utrzymywać w
  • Odpowiedz
@Sandrinia: ja bym chciał, żeby osoby powodujące kolizje i wypadki w godzinach szczytu (jeśli to ich wina, a nie problem z autem, albo inny przypadek) też dostawali karę śmierci
  • Odpowiedz
@Ranger: Co ma jedno do drugiego? Komuś zdarzy się wypadek z jego winy, a ktoś inny zabije psa z premedytacją. Niestety prawo ani życie nie są sprawiedliwe i miarodajne, trzeba się tego nauczyć
  • Odpowiedz
@Ranger: porównywanie żyjącej, czującej istoty do nic nie czującego auta, na takie debilne porównanie nawet nie będę pisać dłuższej odpowiedzi bo szkoda czasu xD
  • Odpowiedz
porównywanie żyjącej, czującej istoty do nic nie czującego auta


@Sandrinia: ale wiesz, że w aucie zwykle jadą ludzie? Życie zwierzęcia cenniejsze od człowieka xD
  • Odpowiedz
@Ranger: nigdzie nie napisałam czyje życie jest ważniejsze i nie manipuluj, pracuję w medycynie i codziennie odpowiadam za czyjeś zdrowie, bo ludzie też są ważni i cenni. Dopóki ktoś nie spowoduje wypadku celowo, narażając przy tym ludzkie zdrowie, czy życie, to jest to po prostu losowy wypadek, którego nikt nie planował. A jak planował i zrobił celowo, to już dobrze wiesz co o takim myślę.
  • Odpowiedz
Ja bym to zaliczył jako morderstwo w afekcie i jej zmniejszył do 6 lat i wypuścił po 3 ¯\(ツ)/¯ Sorki ale dla niektórych pies to członek rodziny. Nie jeden jakby się dowiedział że sąsiad ukradł jego pupila i przetopił go na smalec to chwyciłby za nóż i gnoja sam przetopił ¯\(ツ)/¯


@markhausen: Dlatego na szczęście możesz sobie skomentować w internecie, a nie masz wpływu na wyrok.
  • Odpowiedz