Wpis z mikrobloga

@waro: ehh, sprawa z tym gościem jest w to mi graj ruskiej propagandzie mającej na celu podział ludzi. Powiedzmy sobie szczerze - odkładając na moment przynajmniej czy mogli czy nie mogli go oddać - jeśli był skazany za morderstwo i próbę ucieczki, kto o zdrowych zmysłach zezwoliłby mu na dołączanie do jakiejkolwiek formacji i dawanie mu broni do rąk.
  • Odpowiedz
@Mojs: spoko, ja tego nie neguję. Uważam, że Ukraińcy stanęli tutaj przed wyborem "mniejszego zła".

Zatrważające jest jedynie to, że jakakolwiek krytyka (albo chociaż poddanie w wątpliwość działań Ukrainy) od razu jest związana z przypisywaniem jakichś prorosyjskich sympatii. Wykop działa tutaj wręcz jak sekta.
  • Odpowiedz
@Aryo: myślę, że wręcz musisz odnieść się do tej sprawy. Masz dobrą reputację na tym portalu, może przemówisz komuś do rozsądku.
  • Odpowiedz
@waro: Chciałem zrobić wcześniej wpis, ale zamiast tego narzekałem na teorie o "dogadaniu się w sprawie wycofania z Chersonia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@waro: a bo to pierwszy raz? Nie bez powodu przyjęło się, że "wykopki tu piszą..." itd. Jak wg mnie wyciąganie wołynia dzisiaj to czysty zabieg anty-ukraiński (po wojnie - jak najbardziej), tak ten temat... jak napisałem gdzieś indziej - mi gościa nie szkoda, był skazanym mordercą, wymieniono go za 20 żołnierzy Ukraińskich. ALE czy to się nie odbije negatywnie na Ukrainie? Prawdopodobnie się odbije, w jakimś stopniu. Czy było to moralne?
  • Odpowiedz
@waro: Jednego nie łapię. Oficjalnie wagnerowcy mówią, że gościa porwali, nje było wymiany. Ktoś wrzucał screeny z pikabu, gdzie ruscy wkurzeni na wagnerowców za tę akcję, ogólnie nie widziałem jeszcze jakiegoś wpisu z Rosji, który powtarzałby całą wykopową narrację, czyli „PRowy strzał w stopę Ukrainy”. Może @aryo się do jakiegoś źródła dokopiesz? Bo jak na razie to wygląda jak PRowy strzał w stopę Rosji.
  • Odpowiedz
@waro: osobiście uważam że o ile zostawił wymieniony za tych x ukraińców to to było to mniejsze zło.

Ile w tym prawdy, #!$%@? wie, przeczytałem przez te 2 dni tyle wersji ze uwierzę że był nawet papieżem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@waro tyle postów a ty dalej nie zauważyłeś, że nikogo nie obchodzi los kacapskiego zbrodniarza? Teraz macie pod górkę, musicie się bardziej starać, być bardziej kreatywni itp
  • Odpowiedz