Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki...Czas na #rozdajo !

Pijcie ze mną kompot. Z grupą znajomych udało nam się zrealizować projekt, który początkowo był tylko mokrym snem, a kilka tygodni temu stał się rzeczywistością. Mirko było dla nas codzienną odskocznią przez ostatnie 2 lata, więc postanowiliśmy Wam podziękować i zrobić prezent... I to nie byle jaki!

Nerd Hunters to pomysł stworzenia rozbudowanej społeczności dla wszystkich Geeków i Nerdów.
Jednym z elementów naszej działalności są tematyczne Nerd Boxy:
- Gaming (tematy i akcesoria związane z grami),
- Figurines (figurki, figurki, więcej figurek),
- Board Games (gry planszowe – jesteśmy na ostatniej prostej),
- Nerd Pack (aktualne trendy w kulturze, produkcie itp.),
- Retro (powrót do przeszłości).
Jeśli chcecie sprawdzić co możecie znaleźć w środku, na YouTube pojawiło się już kilka recenzji naszych paczek.

Klasyczne zasady, zostawcie plusika, a zyskacie szansę na otrzymanie wybranego przez Was boxa! Dodatkowo jesteśmy ciekawi Waszych opinii i sugestii, dlatego wśród komentujących wybierzemy 3 osoby, które otrzymają od nas Nerdosianowe koszulki. Wyniki ogłosimy w najbliższy weekend.

W naszym świecie znajdziecie rozbudowany sklep, w którym czeka na Was masa produktów w atrakcyjnych cenach. Mamy autorską linię odzieżową, gadżety, figurki…. Wszystko w kategoriach prowadzonych przez naszych Nerdosian.

#rozowypasek w naszych szatach dla przyciągnięcia uwagi. #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Droga do Nerdosii …
https://nerdhunters.pl/
https://www.instagram.com/nerd.hunters/

#retrogaming #gry #grybezpradu #gryplanszowe #konsole #zadarmo #film #komputery #geekbuying
KuwbuJ - Mirki i Mirabelki...Czas na #rozdajo !

Pijcie ze mną kompot. Z grupą znaj...

źródło: comment_1668433060nZJGA30n1i8CI3R2r9qIRx.jpg

Pobierz
  • 84
@KuwbuJ: dużo jest takich biznesów co wyglądają fajniej z punktu ogarniania ich i przygotowywania, niż faktycznie będzie entuzjazm konsumencki. Na przykład ktoś spełnia marzenie o super specjalnej kawiarni z marzeń gdzie będzie robił to tamto i zorganizowane będzie w taki oryginalny sposób, a przegrywa z kawiarniami co mają tańsze kapuczino, bo za te udziwnienia klientom nie śpieszy się płacić. To będzie jeden z takich biznesów, nie wychodzicie na przeciw oczekiwaniom klientów
@KuwbuJ: trochę mnie przebodźcowała ta strona, dużo szczegółowych ale kontrastowych grafik, masa nazw własnych po polsku i po angielsku. Przeglądając portal miałem wrażenie jakby ktoś na mnie cały czas krzyczał :p
@KuwbuJ: Dziekuję za info. Własnie odkryłem dzięki wam, że istnieją sklepy gdzie mozna wykupić subskrypcję na zakup chińskiego szajsu i to jeszcze wybranego przez kogoś innego ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie rozumiem tego ale jeśli istnieją idioci gotowi za to płacić to szczerze życzę wam powodzenia w biznesie.
Do innych mirków: Czy istnieją też firmy oferujace takie "boxy" z chłamem-niespodzianką dla innych grup? Np- Box dla Alternatywki
@KuwbuJ: ahahahahahahahah jakie gówno XDDD. Za dzieciaka pamiętam w Kinder niespodziankach były takie zabawkowe figurki. Wy tę samą chińszczyznę sprzedajecie za 200zl+? xD Jeszcze reklamowanie tych śmieci jakąś laską, żeby dać przegrywom spermiarzom fałszywą podprogową nadzieję, że ich #!$%@? zainteresowania są jakkolwiek atrakcyjne w oczach kobiet xD. Poszukajcie lepszego pomysłu na biznes bo ten to jakaś kpina.
@KuwbuJ: Plany macie na pewno ambitne, ale z tego co się pierwsze rzuca w oczy:

1) O co chodzi z tą mieszanką językową? Wiadomo, że na takim poziomie i biorąc pod uwagę potencjalnych odbiorców to trochę angielskiego nie będzie problemem, ale np. mnie to strasznie odtrąca i pachnie brakiem profesjonalizmu. Albo w całości po angielsku, albo opcje językowe do wyboru - moim zdaniem innej opcji nie ma.

2) Motyw kolorystyczny jest