Wpis z mikrobloga

@blejq13: A probowales cos w tym stylu, zeby zadzwonic dzwonkiem, poczekac az gosciu otworzy, powiedziec cos a la: Czy moglby Pan nie zostawiac smieci na korytarzu bo smierdza i przeszkadzaja innym? Moze niektorych zaskocze, ale byloby to powszechne podejscie do problemu w Niemczech.
  • Odpowiedz
@pturko: @highsky Mirki, to nie pierwsza taka sytuacja że śmieci stoją przed ich drzwiami dwa dni. Wcześniej były to jakieś kartony z ciuchami i zabawkami, roweru nie mogłem normalnie wprowadzić do mieszkania. Niestety miarka się przebrała i postawiłem na radykalne sposoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki #lidlomix #thermomix mam dylemat i szukam rzetelnego porównania za i przeciw obydwu. Większość materiałów na które trafiam do sprzedawczynie które pożyczyły Lidla by go dyskredytować niejawnie. Trafiliście na jakiś rzetelny materiał który pomógł podjąć decyzję?
  • Odpowiedz
A probowales cos w tym stylu, zeby zadzwonic dzwonkiem, poczekac az gosciu otworzy, powiedziec cos a la: Czy moglby Pan nie zostawiac smieci na korytarzu bo smierdza i przeszkadzaja innym? Moze niektorych zaskocze, ale byloby to powszechne podejscie do problemu w Niemczech.


@pturko: dlaczego chcesz szukać normalnego dialogu z troglodytą i śmieciarzem niewychowanym?
  • Odpowiedz