Wpis z mikrobloga

Powiem Wam jak będzie:
1) Polska uruchomi art. 4
2) art 5 nie będzie uruchomiony
3) USA wyśle w końcu Ukrainie ATACMSy oraz da zielone światło na przekazanie samolotów i więcej obrony przeciwpow.
4) niebo nad Ukrainą nie zostanie zamknięte bo to by oznaczało że trzeba go bronić a to by prowadziło do konfliktu NATO vs Rosja
5) dzisiaj paliwo na Orlenie było po 6,62 zł, jutro będzie powyżej 7 zł za litr
6) do Polski zostaną wysłane kolejni żołnierze USA aby tu stacjonować (w dłuższej perspektywie)
7) wróci temat tarczy antyrakietowej oraz realnego i stałego rozmieszczenia tutaj Patriotów.

Plusujących zawołam za miesiąc aby zobaczyć które punkty zostały spełnione.
#ukraina
  • 26
@Janusz_Lubikwasa: Za trzy dni wszyscy będą mieli to w dupie xD przez ten czas sobie pogadaja, popierdza w stolki, wyraża oburzenie, sypna trochę hajsem dla nas i Ukrainy i temat się zakończy


Tylko ceny paliw #!$%@? w kosmos, ON w szczególności. Przed incydentem było 1,30 różnicy w stosunku do benzyny a w normalnych czasach różnica wynosiła około 30-50 gr
@Janusz_Lubikwasa: Dokładnie tak mam nadzieję, że się to potoczy, że nie dojdzie do jakiejś groźnej eskalacji z udziałem NATO, ale przynajmniej dla zasady USA wyśle w końcu tę całą najlepszą broń z którą się do tej pory ciągle wahali, byle pokazać Putinowi że obok czegoś takiego nie może przejść obojętnie