Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 40
982 990 + 55 = 983 045

Całkiem możliwe, że moja ostatnia trasa w tym miesiącu, prognoza na więcej nie zachęca.

Dzisiaj miało być luźne kręcenie z dwóch powodów:
1. jw., ostatnia jazda na dłuższy czas
2. dzień wcześniej na fit boxingu naciągnąłem sobie mięsień dwugłowy (iksde)

W każdym razie wyjazd z Wrocławia na pełnym chillu. Rogatki na Buforowej miały jakąś awarię, więc całe Jagodno i część obwodnicy w stronę centrum dla samochodów zakorkowane.
Kolejny etap, obwodnica, bezstresowo. Siechnice dzisiaj odpalone tylko na 50% + mgła, więc nawet nie robiłem zdjęcia ;)
Na szuterku przy Lesie Strachocińskim pierwszy (i w sumie ostatni) #!$%@?. Kobieta ubrana cała na czarno z czarnym psem, z wielką pretensją, żebym uważał na nią i psa bo za późno ich zobaczyłem. Z chodzącym betonem nawet nie dyskutowałem.
Wały w stronę Psarów zaskoczyły mnie tym, że: dosłownie nikogo na tym długim odcinku nie było a dodatkowo temperatura spadła do 0,5°C + masakryczna mgła. Okulary parowały mi na tyle, że nie wiedziałem czy lepiej jechać bez (ślepota) czy z (nie taka ślepota, ale przeszkadzające ciągłe smugi). Średnia temperatura w statystykach jest trochę przekłamana, bo przez kilka km spadało z 22°C w mieszkaniu do 8°C na zewnątrz.
Wrocław to już kierowanie się do Mostu Milenijnego i powrót Legnicką do centrum. Na szczęście w mieście zawsze jest trochę cieplej ;)

Do dzienniczka:
- Muszę kupić sobie najzwyklejsze wkładki termiczne.
- W tym sezonie łydki urosły mi na tyle, że nie widać wielkiej różnicy, ale do zeszłorocznych zimowych spodni rowerowych już nie ma opcji ich zmieścić ()

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw #rowerowywroclaw #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_16685534575PnRH6PPrwe3zfqwLB8ICk.jpg
  • 5
@marafc: Do tej pory ustawiałem wszystkie wypady na stravie w trybie prywatnym, co pewnie zmienię w przyszłości. Gdyby Cie interesowała jakaś konkretna trasa z tych które dodałem na wykopie to mogę podesłać link z gpx do ridewithgps.