Wpis z mikrobloga

@utede: mamy kogoś lepszego, żeby zagrał jako zmiennik? Okej, jeden, dwóch, góra trzech, którzy zostali odpaleni podczas selekcji, ale reszta? Panie, nie ma kim grać i to nie wina selekcjonera.
  • Odpowiedz
@utede: mordo, ale w tym meczu ten "kręgosłup" nie gra. Piszemy o tym rezerwowym składzie, a nie Lewym czy Zielińskim. I jeśli chodzi o ten rezerwowy skład, to kto lepszy powinien być na boisku? Dawidowicz, Klich, Karbownik, Kownacki - może któryś z nich. Ale reszta - przerażające, że nie ma lepszych.
  • Odpowiedz
@Wixu: ale gra spokojnie 3-5 którzy wyjdą w podstawie. Oni na treningach nie słuchali co maja grać? Pomijając ze Czesiu zabrał typow co właśnie rozegrali więcej minut niż w ostatnich miesiącach.
  • Odpowiedz
@utede: W podstawie (i to nie na 100%) Bednarek, Szymański, Milik... kto jeszcze? Nie wiem jak z Glikiem, pewnie też. No to jest 4. Czy to dużo? Sam nie wiem, jeszcze brakuje 7 ogarniętych.
A co do słuchania, to sami widzimy, że niezależnie od selekcjonerów, to ci łosie grają tak samo. Tak samo niepressują, tak samo nie kryją, tak samo im piłka odskakuje. Nie jestem fanem Czesia, ani jego hejterem, ale
  • Odpowiedz
@ciemnagwiazda: próba pokazania stylu... to nie działa, niestety, od kilku dobrych lat, poza przebłyskami (do porządnej gry trzeba cofnąć się do czasów Nawałki, nie liczę epizodów).
  • Odpowiedz